موسیقی ایده آل : امیرعباس حسن زاده تازه ترین اثر خود را در قالب تصویر و با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر کرد.
امیرعباس حسن زاده نه تنها به عنوان خواننده بلکه در قامت آهنگساز و تنظیم کننده نیز میان مردم شهرت دارد. وی همکاری های موفقی با خواننده های سرشناس داشته و تازه ترین خبر در خصوص او این است که ویدئو«دلم خوش نمیشه» را منتشر کرده است.

حسن زاده در تازه ترین گفت و گوی خود با رسانه های موسیقایی با تاکید بر فعالیت مستمر خود به عنوان خواننده، آهنگساز و تنظیم کننده گفت: من از سال گذشته برای اولین بار برای دریافت مجوز اقدام کردم. چند کار منتشر شده داشتم و این مسئله، روند دریافت مجوز را کمی طولانی کرد و این را باید بگویم که آقایان مسئول همیشه همکاری خوبی در این پروسه با من داشتند.

وی ادامه داد: در طول این زمان به شکل شبانه روزی مشغول تهیه قطعات خودم بودم و تصمیم دارم با حفظ فضای خودم، اتمسفرهای مختلفی را تجربه کنم. در حال حاضر چند قطعه آماده دارم و دیگر آثار در مراحل مختلف تولید هستند و یک به یک منتشر خواهند شد. تصمیم دارم بیش از پیش به تولید ویدئو بپردازم چرا که موسیقی در قالب تصویر تاثیر گذاری بیشتری دارد.

گفتنی است تک آهنگ«دلم خوش نمیشه» سروده نرگس جعفری است که با آهنگسازی امیرعباس حسن زاده همراه شده است و شهریار علوی وظیفه تنظیم آن را بر عهده داشته است. همچنین بهروز علیاری میکس و مسترینگ را انجام داده و نوازنده های مطرحی نظیر کیان دارات و هومن نامداری در این اثر هنرنمایی کرده اند. ساخت ویدئو این قطعه هم بر عهده محمدرضا وکیلی بوده است.

شما می توانید با مراجعه به لینک های زیر این ویدئو را دانلود کنید

https://we.tl/t-D3I99L0mVy

https://we.tl/t-1IsbSGH4Pw

375A4833-Enhanced

انتهای خبر / 

Leave a Reply

Your email address will not be published.