موسیقی ایده آل : مهدی مدرس خواننده نام آشنا موسیقی پاپ که چندی قبل قطعه «وای وای» را منتشر کرد، ۲۰ مرداد ماه به همت  شرکت نداى چنگ به مدیریت سعید بنازاده و تهیه کنندگی دکتر ایمان عابد در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه می رود.

مهدی مدرس درباره تغییراتش در این کنسرت اعلام کرد: ما سازهای جدیدی به ارکستر اضافه کردیم؛ همچنین اجراهای ما همیشه به طور کامل آکوستیک بوده، اما قصد داریم کنسرت بعدی از سازهای الکترونیک نیز استفاده شود و یک سورپرایزهم خواهیم داشت !

خواننده آلبوم «مسیر رویایی» در مورد سکوت چند ماه اش بیان کرد: قصد داشتم وقفه ای بگذارم تا بتوانم تمرکز بیشتری روی تولید و انتشار کارهای جدیدم داشته باشم. تصمیم داشتم با یک ارکستر بزرگ تر و یک فرمت جدیدتر به روی صحنه بروم.

مدرس درباره برنامه آینده اش نیز گفت: به طور کلی ما از سال قبل خیلی پرکار تر شده ایم. چه در زمینه تولید و پخش قطعات موسیقی و چه از لحاظ اجرای کنسرت. قصد داریم در ایران اجرا های بسیار بزرگ تر و متفاوت تری داشته باشیم و تور کنسرت های شهرستان هم در حال برنامه ریزی است. طبق این برنامه ها در اکثر شهر های ایران من کنسرت بزرگ برگزار خواهم کرد.

علاقه مندان برای تهیه بلیت می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند.

در ادامه تیزر ویدئویی این کنسرت را مشاهده می نمایید.

انتهای خبر / منبع اختصاصی موسیقی ایده آل

Leave a Reply

Your email address will not be published.