موسیقی ایده آل – پریسا زرگری : مهدی یراحی طی اجرایی که در تاریخ ۳۱ شهریور ماه در رشت داشت اقدام به اجرای قطعه ی « آتشکده » کرد ، این آهنگ قطعه ی مشترک یراحی و آروین صاحب در آلبوم کهکشانی ها به تهیه کنندگی فرزان ملک زاده است.
ملک زاده که تا کنون سکوت کرده بود طی یادداشتی که شب گذشته در صفحه ی شخصی خود منتشر کرد عنوان کرد : "مهدی یراحی و تهیه کننده کنسرت رشت اشتباه بچه گانه و غیر حرفه ای کردند " 
ملک زاده که دلیل سکوت چند ماهه ی خود را احترام به هواداران مهدی یراحی و همچنین رفاقت خود با یراحی عنوان کرد ، گفت به دلیل اخبار کذبی که در یکی از سایتها منتشر شد مجبور شدم بر خلاف میل باطنی ام مطالبی را بگویم. وی گفت "  تمامی حقوق اجرای آهنگ " آتشکده " از آلبوم کهکشانیها و تمامی موزیکهای آلبوم کاملاً متعلق به من است و هر خواننده ای که بخواهد برای کنسرت موزیکی از موزیکهای کهکشانیها را اجرا کند هم از لحاظ حرفه ای هم از لحاظ قانونی باید به من که تهیه کننده و صاحب اثر هستم درخواست ارائه دهد …. از مهدی یراحی بیشتر از این انتظار میرفت" ملک زاده در پایان اضافه کرد : من عاشق هواداران کهکشانیها و همچنین هواداران مهدی هستم و به حرمت همین هواداران باز هم گذشت میکنم.

موسیقی ایده آل آمادگی خود را جهت بازتاب هرگونه پاسخی از سوی مهدی یراحی و تهیه کننده اش من باب این موضوع اعلام می کند.

انتهای خبر / منبع اختصاصی موسیقی ایده آل

۲ Responses

 1. mohammad

  سلام

  مهدی یراحی به کلاه برداری عادت داره

  ایشون پول بنده رو هم خوردن به همراه اقای فرشباف طلبکارم هست

  پاسخ دادن
  • ناشناس

   یه ذره ادب بد چیزی نیست که هنرمند کشورمون بگی کلاهبردار در ضمن اصن بهت بدهکارم باشه لزومی نداره بیای اینجا جار بزنی

   پاسخ دادن

Leave a Reply

Your email address will not be published.