کنسرت گروه پر مخاطب پالت شامگاه ۱۷ آبان ماه در سالن تالار وحدت تهران برگزار شده بود. این کنسرت به مناسبت جشن ۱۰ سالگی این گروه برگزار شد.

گروه پالت که از شروع کارش تا امروز فراز و فرودهای زیادی سپری کرده و در دوره‌های مختلف دچار تغییراتی شده، حالا به ده سالگی رسیده و این برای یک گروه ایرانی دستاورد است چراکه گروه‌های موسیقی در ایرانی معمولا عمر کوتاهی دارند. آخرین تغییرات این گروه مربوط به جدایی روزبه اسفندارمز و داریوش آذر بود. حالا آن‌ها به مناسبت ده ساله شدنشان برگزاری چندین سانس کنسرت، انتشار آلبوم جدید و سه موزیک ویدئو را در دستور کار قرار دادند. همچنین برای کنسرت‌های پیش رو نگاه جدی‌تری به آثار گذشته دارند و قرار است برخی از همکاران سابق هم همراهشان باشند. آنچه در ادامه می‌خوانید صحبت‌های «امید نعمتی» در رابطه با آخرین فعالیت‌های گروه پالت است:

پالت کارش را در سال ۱۳۸۸ آغاز کرد و حالا ده ساله شده است. به همین مناسبت ما مجموعه‌ای از کنسرت‌ها را برنامه ریزی کردیم که در انتها به آلبوم جدیدمان وصل می‌شود. ابتدا می‌خواستیم آلبوم را منتشر کنیم و بعد وارد پروسه‌ی برگزاری کنسرت‌ها شویم اما فکر کردیم شاید اینکه ده قطعه همزمان منتشر شود به شنیده شدنش لطمه بزند. بنابراین تصمیم گرفتیم قطعات را به شکل تک آهنگ یا موزیک ویدئو منتشر کنیم که بهتر شنیده شود. همان‌طور که می‌دانید امروز انتشار آلبوم بازگشت مالی ندارد پس حداقل نحوه‌ی انتشار را به گونه‌ای تنظیم کردیم که آثارمان بهتر و بیشتر شود. برنامه‌ریزی کنسرت‌ها به گونه‌ای انجام شد که در خلال آن مراسمی برای ده سالگی پالت هم برگزار شود. همچنین قطعات قدیمی بیشتری اجرا خواهیم کرد. مهدی ساکی قرار است دوباره چند آهنگ قدیمی را با ما بخواند. میثم شیخی در برخی از اجراها کنار ما خواهد بود و آثاری که با هم تولید کرده بودیم را اجرا می‌کند. ماکان اشگواری هم در یکی از اجراها با ما همخوانی خواهد کرد. خیلی دوست داشتیم که روزبه اسفندارمز و حسام محمدیان‌پور هم به ایران بیایند و کنار ما باشند اما معلوم نیست که بتوانند. از طرفی داریوش بیژنی، سردار سرمست و شقایق صادقیان هم به نوعی سکشن بادی پالت در این اجراها را تشکیل می‌دهند، امین طاهری و کسرا سبکتکین هم مثل اجراهای قبل کنار من، کاوه صالحی و مهیار طهماسبی هستند. همچنین برای آلبوم در حال ساخت سه موزیک ویدئو هستیم که به نوعی فضای کلی آلبوم را که ترانه‌هایی اجتماعی دارد معرفی می‌کند.»

کنسرت ۱۷ آبان ماه این گروه با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبین این گروه همراه شد.

در ادامه می‌توانید تصاویری از این کنسرت را مشاهده نمایید.

عکاس : سارا زمان

« 1 از 2 »

انتهای خبر /

Leave a Reply

Your email address will not be published.