به همت آموزشگاه چند مضراب با مدیریت آرمین جوانبخت و با همکاری موسسه فرهنگی و هنری نوای-مهر-شهنای، برای اولین بار در کرج ورکشاپ آواز و صداسازی با حضور مانی رهنما در قالب ۸ برگزار می‌شود.

 

در بخش اول این مسترکلاس به ضرورت استفاده از متد آواز و تکنیک‌های آن و مسائل دیگر پرداخته خواهد شد. بخش دوم مبانی تنفس و دیافراگم در آواز، شناخت آناتومی حنجره، شناخت آناتومی دیافراگم، دم و بازدم در خواندن و … اختصاص داده شده است. 

 

بخش سوم این کلاس‌ها در مورد حفره دهان، شناخت آناتومی نرم کام، نحوه قرار گرفتن زبان، فرم لب‌ها حس خمیازه در زمان خواندن، قوس داخلی در نرم کام در زمان اجرا و مصوت و وکال چیست و شکل لب‌ها در آن است و بخش چهارم به موضوعاتی نظیر ماسک چیست؟ شناخت آناتومی ماسک، تعریف خروجی‌های صوتی، رزونانس را بشناسیم و لبخند نهان در خواندن پراخته می‌شود. 

 

حاضرین در این مستر کلاس در بخش پنجم با صدای سر چیست و پرتاب در آواز و آنالیز آن آشنا خواهند شد و در بخش ششم با سرعت صدا و تمرینات آن، ویبراسیون چیست و تمرینات آن و همچنین آنالیز تحریرهای مختلف در آواز و تمرینات آن. 

 

دو بخش پایانی مستر کلاس مانی رهنما درباره جمع بندی مثلث آواز و مفاهیم متد آواز در پایان، حس در آواز خواندن، بیان در آواز، تلفظ و ارایه صحیح در خواندن در بخش هفتم و بهداشت صوتی و نحوه رفتار با حنجره و طریقه نگهداری آن، آسیب‌های طناب صوتی چیست و نحوه پیشگیری از انواع گرفتگی‌ها در صدا است. 

 

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۶۳۲۷۶۱۱۴۷ و  ۰۹۲۲۰۲۴۴۵۱۵ آموزشگاه چند مضراب کرج و ۰۲۱۴۴۴۸۰۶۳۰ موسسه-شهنای تماس حاصل فرمایند.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.