موسیقی ایده آل : امین شکرشکن هم‌زمان با انتشار سومین قطعه رسمی خود با همخوانی بهناز حکیم، از همکاری با صداوسیما در قالب یک تیتراژ تلویزیونی برای نوروز ۹۸ و انتشار نخستین آلبوم رسمی در سال آینده خبر داد.

به گزارش ایده آل ، «ای وای من» عنوان تازه‌ترین تک آهنگ امین شکرشکن با همخوانی بهناز حکیم است که به‌تازگی منتشر و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.
امین شکرشکن همانند دیگر خوانندگان پاپ کشور از حضور خوانندگان خانم در این عرصه حمایت کرد.
این قطعه از سروده‌ها و ساخته‌های پژواک انتظاری، توسط علی کیانی تنظیم و میکس و مستر شده و بهنام حکیم نوازندگی گیتار و محمد آینه چی مدیریت تولید کار را بر عهده داشته است.
امین شکرشکن که سومین قطعه خود را در فضایی شیش و هشت و با همخوانی بهناز حکیم منتشر کرده است، گفت: من هم همانند دیگر همکارانم تصمیم دارم از حضور بانوان در عرصه موسیقی پاپ حمایت کنم و به همین خاطر، سومین اثرم را با حضور بهناز حکیم نوازنده و خواننده موفق، تولید و به انتشار رساندم چراکه معتقدم موسیقی نیز همانند دیگر عرصه‌های هنری نیازمند حضور بانوان است هرچند که محدودیت‌هایی در این هنر برای بانوان وجود دارد اما نباید از حضور هنرمندان خانم غافل شد.
این خواننده موسیقی پاپ درباره روند فعالیت خود توضیح داد: نخستین آلبوم رسمی من که قرار بود امسال روانه بازار موسیقی کشور شود اما با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در اردیبهشت‌ماه سال ۹۸ در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت چراکه بیشترین تمرکز ما در امسال بر روی پخش تک آهنگ و موزیک ویدیو بود.
وی همچنین اضافه کرد: از طرفی امسال در قالب یک تیتراژ نوروزی با صداوسیما همکاری کرده‌ام که به‌زودی جزئیات آن هم‌زمان با پخش اطلاع‌رسانی خواهد شد و امیدوارم موردتوجه مخاطبان قرار بگیرد.
در این قطعه که با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دسترس مخاطبان قرارگرفته است؛ پژواک انتظاری شاعر، آهنگساز و علی کیانی تنظیم‌کننده حضور دارند.
گفتنی است، به‌زودی موزیک ویدیوی «ای وای من» با صدای امین شکرشکن و کارگردانی عباس بهشتی از طریق رسانه‌های مجاز منتشر خواهد شد.
در ادامه می‌توانید قطعه «ای وای من» با صدای امین شکرشکن را با اجازه صاحب اثر بشنوید و در صورت تمایل دانلود کنید.

photo_2019-02-17_07-58-12

دریافت قطعه ی ای وای من با صدای امین شکرشکن

انتهای خبر /

Leave a Reply

Your email address will not be published.