موسیقی ایده آل : حسن دنیابین که آذرماه امسال سکوت خود را شکست و قطعاتی را به گوش مخاطبان موسیقی پاپ رساند، جدیدترین قطعه‌اش بانام «بارون» را با حال و هوای زمستانی منتشر کرد تا در ادامه این کار عاشقانه روند تولید نخستین آلبوم رسمی‌اش را طی کند.

قطعه «بارون» با ترانه‌ای از «امیر پیرنهان» توسط «معین ادیم» تنظیم‌شده و عرفان پاشا با نوازندگی ویلن در این قطعه هنرنمایی کرده است تا جدیدترین قطعه دنیابین در فصل جدید فعالیت موسیقی‌اش منتشر شود.

دنیابین که فعالیت موسیقی خود را از سال ۸۷ آغاز کرده است از سال ۹۲ دیگر قطعه‌ای را منتشر نکرد و از فضای موسیقی فاصله گرفت اما از آذرماه امسال تصمیم گرفت تا باتجربه‌هایی که در این سال‌ها کسب کرده است با نگاهی تازه‌وارد مارکت موسیقی ایران شود و در کنار تولید و انتشار تک آهنگ‌هایی در فضای مجازی، روند تولید نخستین آلبوم رسمی‌اش را نیز طی کند.

این خواننده در گفتگوی کوتاه خود با این رسانه در مورد فضای قطعه «بارون» توضیح داد: «تصمیم گرفتم قطعه‌ای با فضای زمستانی و عاشقانه را در این فصل منتشر کنم تا لحظات خوبی را برای مخاطبان موسیقی رقم بزنم و بتوانم در شروع جدید کارهایم خاطره ساز شوم. ملودی این قطعه الهام گرفته‌شده از آهنگ معروفی است که پیش‌ازاین توسط برخی از خوانندگان مطرح پاپ کشور کاور شده اما تفاوتی که ملودی این کار با کار دوستان دارد این است که بنده از فضای قطعه اصلی الهام گرفته‌ام و صرفاً ملودی اصلی را استفاده نکرده‌ام.»

دنیابین در پایان از تولید نخستین آلبوم رسمی‌اش خبر داد و گفت: «بنده چند سالی از فضای موسیقی فاصله گرفتم و اکنون با تمام قدرت برگشته‌ام و در حال آهنگسازی قطعات آلبومم هستم و تمام تلاشم بر این است که آلبوم، تابستان سال آینده در بازار رسمی کشور عرضه شود.»

photo_2017-01-14_23-44-25

دریافت قطعه ی بارون با صدای حسن دنیابین

انتهای خبر / منبع اختصاصی موسیقی ایده آل

Leave a Reply

Your email address will not be published.