موسیقی ایده آل : تور کنسرت‌های آلبوم «یعنی درد» با صدای «رضا صادقی» از هفته آینده آغاز می‌شود. این خواننده روز ۲۴ تیرماه به استان گیلان سفر می‌کند و در سالن ملک‌نیا شهر آستارا روی صحنه می‌رود. برنامه رضا صادقی در آستارا به تهیه‌کنندگی «سعید کفاشی» و به همت موسسه فرهنگی هنری «فردایین» برگزار خواهد شد. آقای مشکی‌پوش موسیقی پاپ سپس با گروهش عازم قزوین می‌شود و روز ۲۵ تیر مهمان مردم این شهر خواهد بود.

 او در سالن نمایشگاه بین‌المللی این شهر آثار جدید و خاطره‌انگیزش را روی صحنه می‌برد. مقصد بعدی رضا صادقی هم دوباره استان گیلان اما این بار شهر رشت است. صادقی در تالار ابریشم این شهر و طی روزهای ۲۶ و ۲۷ تیرماه منتخبی از قطعات جدید و پرخاطره‌اش را در کنار دوستدارانش زمزمه خواهد کرد. این برنامه هم به تهیه‌کنندگی سعید کفاشی روی صحنه می‌رود. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت‌های این کنسرت‌ها می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه و بلیت مورد نظر خود را انتخاب و خرید نمایند.

رضا صادقی هفته اول خردادماه آلبوم یعنی درد را به بازار عرضه کرد. اثری که سعی شده بود در آن نگاه اجتماعی پررنگ‌تر از گذشته باشد و در عین حال او از فضای عاشقانه کارهایش هم غافل نشده بود. این مجموعه طی یک ماه اخیر با استقبال خوب دوستدارانش مواجه شده و مراسم مفصلی هم برای رونمایی این اثر از سوی شرکت «آوای هنر» تدارک دیده شد و او در کاخ نیاوران با مخاطبانش دیدار کرد.

 

انتهای خبر / منبع اختصاصی موسیقی ایده آل

Leave a Reply

Your email address will not be published.