موسیقی ایده‌آل: مدت ها برای شروع فعالیت این مجموعه برنامه ریزی شده است تا اساتید این مجموعه، تجربیات خود در حوزه نوازندگی، تنظیم، حضور بر روی استیج و دیگر تجربه های مربوط به این حوزه را به بهترین شکل و به صورت کاربردی در اختیار هنرجویان قرار بدهند.

این آکادمی تحت مدیریت یلدا صمدی و رضا تاجبخش با محیطی وسیع جهت رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی فعالیت می کند. آکادمی به دستگاه یونیزاسیون هوا مجهز است و تمامی اتاق ها از پنجره های قدی و سیستم تهویه هوای مجزا برخوردارند. این مجموعه با دارا بودن دوربین مداربسته این قابلیت را دارد که والدین حاضر در لابی انتظار آکادمی، فرزندان خود حین آموزش را ببینند. پیانوهای موجود برای آموزش، همه از برندهای معروف هستند و از میان سازهای لوکس انتخاب شده اند.

وجه تمایز آکادمی رضا تاجبخش و یلدا صمدی، تمرکز آموزش روی پیانو و تفکیک ژانر است که هر هنرجو بسته به هدف و سلیقه موسیقایی خود می تواند سبک خود را انتخاب کند. لازم به ذکر است در حوزه پاپ، نت تنظیم های جدید اساتید که پیش از این جایی به ثبت نرسیده در اختیار هنرجویان قرار می گیرد.

از دیگر تمایزات این آکادمی نسبت به دیگر فعالین این حوزه به گفته مدیران مجموعه فعالیت شعبه لندن به شکل مجازی است که هنرجویان مستعد از سوی آکادمی برای مسترکلاس های شعبه لندن بورسیه می شوند. در دیگر کلاس های آنلاین این آکادمی می توان به آموزش اساتید خارج از کشور اشاره کرد که هنرجویان داخل می توانند از علم آن ها بهرمند شوند. همچنین هنرجویان خارج از کشور نیز می توانند در کلاس های آنلاین اساتید داخل کشور شرکت کنند.

همچنین مدیران مجموعه عنوان کرده اند که برای آن دسته از خانواده ها که تصمیم دارند فرزندانشان در آینده موزیسین شوند، در آکادمی برنامه ریزی دقیقی برای آن ها انجام می شود تا فارغ از ژانری که انتخاب کرده اند در آینده هنرمندان موفقی باشند.

حسین شریفی استاد تئوری و سلفژ این مجموعه است که کودکان هنرجو، در حداقل یک ترم آموزش از نظر شنیداری تربیت می‌شوند و مبانی تئوری و مبانی موسیقی کلاسیک را به‌ صورت آکادمیک آموزش می بینند و بعد از آن بسته به انتخاب سبک خود تحت آموزش اساتید پیانو قرار می‌گیرند.

از دیگر برنامه هایی که برای شاگردان در نظر گرفته شده، برگزاری کنسرت های هنرجویی است. با توجه به پیشرفت و تایید استاد هر هنرجو، آن ها برای رفتن روی استیج انتخاب می شوند.

پدرام احتسابیان، پیام صمیمی، شایان تاجبخش، نازنین رضایی، علیرضا احمدی، آرین ملیکیان و وحید کریمی از اساتید این آکادمی هستند.

IMG_6603

انتهای خبر/

Leave a Reply

Your email address will not be published.