موسیقی ایده آل : اولین کنسرت رسمی «وحید حاجی تبار» در تهران، روز ششم اسفندماه به میزبانی سالن «اریکه ایرانیان» برگزار خواهد شد. این کنسرت با همت شرکت «سل فا» به مدیریت «مجید طوسی» روی صحنه می رود و بلیت فروشی آن آغاز شده است. علاقه مندان می توانند علاوه بر مراجعه به مراکز معتبر فرهنگی و هنری، از طریق سایت ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com هم بلیت خود را با جایگاه دلخواه انتخاب نمایند. وحید حاجی تبار یکی از خواننده های دهه هشتاد موسیقی پاپ است که طی سال های ۸۲ و ۸۳ آلبوم های «عشق های دروغین» و «هیشکی منو دوست نداره» را منتشر کرد.
وحید حاجی تبار پس از مدتی اقامت در خارج از کشور به ایران بازگشت و در سال ۱۳۹۱ آلبوم «خیانت» را از طریق اینترنت به گوش مخاطبان رساند. چهارمین آلبوم او به نام «دبل کلیک» یا کلیک دوباره قرار بود که در فصل زمستان روانه بازار شود اما این اتفاق رخ نخواهد داد. حاجی تبار چندی پیش در یک گفتگوی جنجالی اعلام کرد به دلیل عدم تضمین پخش صحیح و خواسته های نامعقول شرکت های پخش از توزیع آلبوم جدیدش فعلا منصرف شده است. اشاره او به یکی از معضلات اصلی بازار موسیقی کشور بود که خواننده های زیادی، قبل و بعد از انتشار اثر خود با آن درگیر هستند. 
او در طول این سال ها اجراهای متعددی در اقصی نقاط ایران داشت اما موفق به برگزاری کنسرت بزرگ در تهران نشده بود. این خواننده روز شش اسفند ارکستری به رهبری «فیروز ویسانلو»، نوازنده و موزیسین مطرح پاپ، را در کنار خود دارد. آنها در برنامه پیش رو با گلچینی از قطعات خاطره انگیز و تک قطعات جدید وحید حاجی تبار به دیدار مخاطبان می روند.

انتهای خبر / منبع اختصاصی موسیقی ایده آل

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.