موسیقی ایده آل:«مهدی مدرس» خواننده آلبوم «مدرس شمال» با حضور در برنامه تلویزیونی ساعت ۲۵ از جزییات آلبوم جدیدش سخن گفت. وی نام آلبوم خود را «رویایی» عنوان کرد که در بخش ترانه با ترانه سرایانی همچون «مهشاد عرب»، «میلاد تهرانی» و «میلاد میربستانی» و در قسمت آهنگسازی و تنظیم تنها با «آرتا میربستانی» همکاری کرده است. 
«افشین مقدم» نیز طی گفتگوی کوتاهی در ارتباط با این موضوع عنوان کرد که در حال حاضر تمامی کارهای آلبوم صورت گرفته و اثر نهایی در حال اخذ مجوزهای لازم از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
وی در ادامه افزود که امید دارند، آلبوم «رویایی» تا نیمه ی اول بهمن ماه امسال منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شود که این امر به همکاری های لازم از سوی شرکت پخش نیز وابسته است.
گفتنی است که این آلبوم پس آلبوم «مدرس شمال» دومین آلبوم رسمی «مهدی مدرس» محسوب و در کارنامه ی هنری وی ثبت خواهد شد. لازم به ذکر است که وی در آلبوم گروهی «خاص» نیز با تک آهنگی به نام «خوابم نمی بره» حضور داشت.
«مهدی مدرس» در زمینه ی اجرای زنده نیز پیش از این توانایی های خود را نشان داده و کنسرت های موفقی را در تهران و سایر شهرستان ها برگزار کرده است که این روند در آینده نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

انتهای خبر / منبع اختصاصی موسیقی ایده آل

Leave a Reply

Your email address will not be published.