موسیقی ایده آل : اولین آلبوم سعید علیپوریان با همکاری چهره های مطرح موسیقی منتشر می شود.

در این آلبوم که «اولین نگاه» نام دارد، سیزده قطعه گنجانده شده و سبک آلبوم پاپ- راک است. بهنام شهرکی و آتیلا کاظمیان به عنوان آهنگساز در کنار سعید علیپوریان هستند و تنظیم قطعات توسط خود خواننده و بهنام شهرکی انجام شده است. حامد صمغ آبادی با یک ترانه در این آلبوم حضور دارد و دوازده ترانه دیگر از سروده های سعید علیپوریان بوده که پیشتر با خواننده های دیگری به عنوان مولف همکاری کرده است.

مسعود همایونی، نیما رمضان، فرزاد فخرالدینی، بابک شهرکی، حسین شریفی، هومن نامداری، حسن فرهانی، محمد اسدی، شروین شهبازی از جمله نوازندگانی هستند که در این آلبوم هنرمنمایی کرده اند حضور داشته اند.
گفتنی است سه قطعه از این آلبوم با نام های «پاییز»، «کوک» و «اولین نگاه» قبلا از طریق فضای مجازی در دسترس عموم قرار گرفته است و این قطعات با استقبال قابل قبولی از سوی دنبال کنندگان هنر موسیقی رو به رو شده اند.

آلبوم دیگری از سعید علیپوریان نیز که شامل هجده قطعه دکلمه اشعار با صدای این هنرمند می باشد به نام « شعر،قهوه،گیتار» نیز آماده پخش است که گفته می شود احتمال دارد به عنوان هدیه در آلبوم «اولین نگاه» به دست مخاطبین موسیقی برسد.
روز انتشار این آلبوم عید سعید فطر خواهد بود.

photo_2016-06-22_15-31-34

انتهای خبر / منبع اختصاصی موسیقی ایده آل

Leave a Reply

Your email address will not be published.