موسیقی ایده آل – شاهین رسول زاده : سوم و چهارم اردیبهشت سال ۹۴ سالن میلاد میزبان محمد علیزاده و هوادارانش بود تا شبهای خاطره انگیز و پر هیجانی را برای هواداران محمد علیزاده رقم بزند.

در شروع این کنسرت تیزری از آلبوم هایی که تاکنون توسط موسسه فرهنگی هنری ایران گام پخش شد و با شمارش معکوس و گلچینی از لحظات و تصاویر خاطره انگیز کنسرت های محمد علیزاده در سال نود و سه ،اعضای ارکستر وی روی صحنه آمده  و با اجرای یک قطعه ریتمیک به استقبال محمد علیزاده رفتند.

محمد علیزاده با قطعه خیلی برام عزیز خاطرت به دیدار هواداران خود آمد و شور هیجان غیر قابل وصفی را به سالن میلاد تزریق کرد. پس از اجرای قطعه خیلی برام عزیز خاطرت و پس از سلام و احوالپرسی ، علیزاده از اینکه آخرین کنسرت سال ۹۳ و اولین کنسرت سال ۹۴ را اجرا کرده است ابراز خوشحالی کرد و پس از آن به استقبال قطعه هواتو کردم رفت . تورو می خواستم ، زخم ، این اولین باره ، فکرشم نکن ، حس آرامش ، برگرد ، شهر باران ، بی حوصله ، غم دنیاس، دلت با منه ، دل بی تو غم زده ، خیلی خوشحالم ، جز تو و اشتباه قطعاتی بودند که در این شبها توسط محمد علیزاده و گروهش اجرا شدند.

یکی از جذاب ترین بخش های کنسرتهای محمد علیزاده  SHOW TIME  می باشد که نوازندگان ارکستر وی به هنرنمایی می پردازند و توسط محمد علیزاده معرفی می شوند . عظیم روحانی (گیتار آکوستیک) ، محمد شعبانی (پرکاشن) ، علی شهبازی (گیتار الکتریک) ، علی پور نگهبان ( گیتار بیس) ، بهمن میرزا زاده ( بوزوکی) ، ایمان ذاکری (درامز) ، اشکان موسوی (ویلون) ، سعید عباسی (کیبورد) ، اشکان صدیق آذر ( سینتی سایزر) اعضای ارکستر محمد علیزاده بودند همچنین تنظیم کلیه قطعات و نوازندگی پیانو بر عهده امیر حسین اویسی بود.

یکی دیگر از ویژگی های بارز کنسرت های محمد علیزاده که جذابیت اجراهایش را دو چندان می کند حضور ارکستر زهی متشکل از آرش جامع ، مهرداد صدقیان ، هومان جلالت ، امین عطایی ، منصور صفاییان ، پژمان اختیاری ، داریوش اعجازی، بهراد سوخکیان می باشد که از اعضای ارکستر سمفونیک نیز می باشند.

میلاد ترابی ، محمد کاظمی ، مهرداد کریم خاوری و … میهمانان ویژه ای بودند که در این کنسرت حضور داشتند.

محمد علیزاده قطعه دلت با منه را با تکنوازی ویلون اشکان موسوی آغاز کرد . همچنین قطعه خیلی برام عزیز خاطرت مجددا و به عنوان حسن ختام ، اجرا شدمحمد علیزاده در حین اجرا از وزارت فرهنگ ارشاد و اسلامی ، معاونت هنری ارشاد ، مدیر کل دفتر موسیقی ، حراست وزارت ارشاد و اداره اماکن تشکر ویژه ای به عمل آورد .این کنسرت به همت شرکت ایرانگام به مدیریت صدرالدین حسین خانی ، برگزار شده بود . همچنین مدیر اجرایی این کنسرت مهدی بشکوفه ، و مدیر روابط عمومی این کنسرت بر عهده سرکار خانم بهادر بود.

در ادامه می توانید عکسهای اختصاصی موسیقی ایده آل از  این اجرا را از نگاه میلاد بنا ببینید.

هیچ گالری انتخاب شده وجود دارد و یا از گالری حذف شده است

انتهای خبر / منبع اختصاصی موسیقی ایده آل

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.