در چهارمین روز از این فستیوال در اولین بخش موزیسین ها و هنرمندان شرکت کننده در این فستیوال در خانه هنرمندان ایران دور یکدیگر جمع شدن تا در اولین مرحله در کنار یکدیگر ساعاتی را به گفتگو نشسته و تجربیاتشان را دراختیار یکدیگر قرار دهند.

پس از meeting point اولین اجرای دوشنبه شش اردیبهشت ماه کوارتت زهی «ترانس مدرن» بود. در این کوارتت هنرمندانی چون «دانیال جورابچی»، «آناهیتا واحدی»، «سهراب برهمندی» و «نگار نوراد» هنرنمایی کردند.

کوارتت زهی «ترنس مدرن» در این اجرا قطعه ی String Quartet No.IV (Ekmelisch) ساخته «علیرضا مشایخی» را اجرا و پس از آن قطعه ی Holy L in the Sin Op.14 از ساخته های «حمیدرضا اردلان» را اجرا کرد.

«حمیدرضا اردلان» درباره اثرش که توسط کوارتت زهی «ترانس مدرن» اجرا شد در ابتدا گفت: این ها چهار قطعه است که برای کوارتت زهی نوشته شده است. این موسیقی من نیاز به تمرین و تذکر دارد و با تمرین مشکلش حل نمی شود اما کوارتت ترانس مدرن مدت زیادی است که روی این آثار کار می کند و من فکر می کنم که خود بچه ها هم دغدغه ارتباط با بتون کار را دارند به همین خاطر از اجرا راضی بوده و لذت بردم.

در ادامه «کوارتت ساکسوفون استکهلم» از کشور سوئد خود را برای دومین اجرایش در خانه هنرمندان ایران آماده کرد. این گروه چهار نفره شب گذشته اولین اجرایش را در تالار رودکی به روی صحنه برد که بسیار مورذ توجه مخاطبان قرار گرفت و امروز برای دومین اجرا در خانه هنرمندان رپرتوار خود را اجرا کرد.

در این اجرا که برنامه متفاوتی از شب پیش در تالار رودکی از سوی کوارتت ساکسوفون استکهلم ذرنظر گرفته شده بود، قطعاتی از آهنگسازان صاحب نام موسیقی معاصر جهان چون «دنیل نلسون»، «آیدین صمیمی مفخم»، «ارکی اسون تور»، «مارتینا کوسسکا»، «آلپر مارال»، «کارین رهن کویست» و «دیانا روتارو» را اجرا کرد.

در انتها در آخرین اجرایی که در خانه هنرمندان ایران برگزار شد «کوارتت زهی آ چهار» قطعات خود را اجرا کرد که با استقبال مخاطبان مواجه شد.

در این گروه هنرمندانی چون «صدف حقی»، «یاسمن مشهوری»، «پگاه فاضلی» و «هستی شاپوری» هنرنمایی می کنند و در رپرتوار خود آثاری را از «فیلیپ گلاس» و «کاوه میرحسینی» اجرا کردند.

«یاسمن مشهوری» سرپرست کوارتت زهی آ چهار در توضیح اجرایشان در لابی خانه هنرمندان ایران گفت: در ابتدا کوارتت شماره سه در شش موومان را از «فیلیپ گلاس» اجرا کردیم و از «کاوه میرحسینی» قطعه ای را درچهار موومان اجرا کردیم و قطعه «نادر مشایخی» متاسفانه اجرا نکردیم زیرا ایشان مایل نبودند که اثرشان در خانه هنرمندان اجرای محیطی شود و بنا به درخواست ایشان ما قطعه را اجرا نکردیم.

این نوازنده ویلن در ادامه تصریح کرد: خیلی خوشحالم که در لابی خانه هنرمندان ایران اجرا می کنم زیرا آکوستیکش واقعا خوب است. به نظر من فستیوال موسیقی معاصر تهران واقعا عالی است و باید ادامه پیدا کند چراکه فرهنگ جدیدی را نهادینه می کند.

«نوید گوهری» مدیر هنری نخستین فستیوال بین المللی موسیقی معاصر تهران پس از اجرای کوارتت زهی آ چهار اعلام کرد: در دو روز گذشته در فضای محیطی خانه هنرمندان ایران و موزه هنرهای معاصر اجراهای بسیار موفقی در فضاهای محیطی داشتیم که برای ما تجربه خوبی بوده و این اتفاق به تنهایی باعث می شود که کنسرت ها از انحصار سالن ها درآمده و در فضاهای محیطی نیز تجربه شود. اما این خود نیازمند رعایت شرایط اجراهای محیطی از سوی مخاطبان است. دقت به این نکته که در اجراهای محیطی با رفت و آمد و ایجاد سروصدا مانع از تمرکز نوازندگان در اجرای آنها نشویم. چراکه علیرغم اینکه اجراها در فضاهای عمومی برگزار می شوند اما اجراهایی جدی، استاندارد و دشوار هستند. بسیار ممنونم که هنرمندان ما چنین تجربه ای را پذیرفتند و در نهایت باید اعلام کنم که لابی خانه هنرمندان ایران آکوستیک خیلی خوبی دارد و از این پس بیشتر باید به اجرا در این فضا فکر کرد
در چهارمین روز از فستیوال موسیقی معاصر تهران در اولین سانس سه گروه «کوارتت زهی اروند»، «آنسامبل پارسینا» و «آنسامبل موسیقی تجربی تبریز» در تالار رودکی به روی صحنه رفتند.

در اولین اجرا کوارتت زهی اروند با هنرنمایی «امیر باورچی»، «آوا شادمانی»، «بابک کوهستانی» «نرگس فلاح پسند» به روی صحنه رفتند.
در اجرای «کوارتت زهی اروند» قطعاتی از «محمرضا درویشی» و «حمید مرادیان» را اجرا کردند.
در دومین بخش از سانس اول اجراهای صحنه ای تالار رودکی «آنسامبل پارسینا» با هنرنمایی «نیلوفر جمشیدی فر»، «مسعود فیروزی نژاد شیرازی»، «پارسا جواهریان»، «حمید بیات» و «محمدرضا اکندرپور» قطعه ای را از «مسیحا حسن نیا» اجرا کردند.
«مسیحا حسن نیا» در توضیح اثر خود گفت: کاری که اجرا شد کوئینتت شماره یک بود که در دو بخش نوشته شده و ایده اصلی کار هم براساس دو فضای متفاوت طراحی شده که در ادامه آن ها را باهم ترکیب کرده ام و سعی کردم این فضاها را هم در پیچ و هم در دینامیک استفاده کنم.
وی ادامه داد: فضای اولیه فضایی بود که ملهم از یک فضای تونال و خیلی شرقی و فضای دیسونانس و غربی است که باهم ترکیب شدند.
حسن نیا در ادامه درباره اجرای اثرش عنوان کرد: اجرای ما باتوجه به تمرین هایی که داشتیم خیلی خوب بود و بچه ها نشان دادند که یک اجرای خوب همیشه نیازمند به یک اسم بزرگ نیست.
این آهنگساز در ادامه تصریح کرد: این نکته را بارها گفته ام که من واقعا نمی دانم که چه المان و فاکتوری باعث می شود که یک اثر را معاصر بدانیم و من به شخصه سعی کردم ایده های خیلی نوگرانه و جستجوگرانه را استفاده کنم. باتوجه به این تعریف، اگر موسیقی معاصر می شود پس موسیقی من معاصر است و نکته دیگر این است که من باتوجه به پشتوانه شنیداری ام می توانم تشخیص دهم چه موسیقی دارای چه سبک و فضایی است و به قول «برس تاین» یک آهنگساز همه ی آن چیزی را که قبلا شنیده در قالب موسیقی آهنگسازی می کند که به نظر من این خود به تنهایی تاثیرگذار است.
وی در انتها خاطرنشان کرد: فستیوال باوجود اینکه سال اول خود را سپری می کند خیلی عالی برگزار می شود و من به شخصه زحمت عوامل فستیوال را دیده ام و به نظرم این فستیوال در کمال نظم و کمال برگزار شده است.
در انتها «آنسامبل موسیقی تجربی تبریز» در بخش اول اجراهای تالار رودکی به روی صحنه رفت و اجرای خود را که تلفیق سازهای آذری و کلاسیک بود ارائه کرد که با استقبال مخاطبان در تالار رودکی مواجه شد.
«فرهاد حق سالمی» نوازنده ویلن سل در ابتدا درمورد پروژه ای که در تالار رودکی اجرا کردند گفت: ما این آنسامبل را دو سال پیش با ترکیب سازهای آذری و کلاسیک در تبریز راه انداختیم و هدفمان هم ارائه یک فضا و لحن جدید از موسیقی آذری با تلفیق المان های موسیقی مدرن بوده است.
وی ادامه داد: ما با فراخوان فستیوال موسیقی معاصر تهران آشنا شدیم و واقعا انتظار نداشتیم که به این فستیوال دعوت شویم و به لطف مدیران برگزارکننده موفق شدیم در این فستیوال شرکت کنیم. این فستیوال برای شخص من بسیار مهم و ارزنده است. به نظر من قالبی که ارائه دادیم چهارچوب و قوانین فستیوال را دراختیار داشته و پذیرفته شده.
وی در ادامه تصریح کرد: به نظر من یکی از دغدغه های این فستیوال باید این باشد که تمرکز را از تهران خارج کرده و به شهرستان ها نیز توجه کند ولی متاسفانه می بینیم که شهرستان دیگری در این فستیوال حضور ندارد و ما تنها شهرستانی حاضر در این فستیوال هستیم.
این نوازنده ویلن سل در ادامه عنوان کرد: هدف اصلی ما معرفی موسیقی آذری و ردیف های آذری با اصلاحات و فرم یا دفرم کردن کارها به زبانی جدیدتر بود و امیدوارم که موفق شده باشیم به این هدف رسیده باشیم.
«بهراد بنیادی» نوازنده تار آذری این آنسامبل در ادامه عنوان کرد: ردیف ها و مقامات آذربایجان چهارچوب مشخصی در اینسترومنتال نوازی دارد و ما در این اجرا سعی کردیم با تکیه بر مقامات و ردیف های کلاسیک چهارچوب شکنی کنیم، در این بداهه دستگاه های شور، چهارگاه وی بیات شیراز را با یک چهارچوب دیگری اجرا کردم و سعی کردیم بداهه نوازی کاملا آزاد باشد.
حق سالمی در ادامه نظر خود را اینگونه عنوان کرد: چهارچوبی که ما در نظر گرفتیم بیشتر موسیقی تصادفی ترنس موزیک بود و سعی کردیم از پیش فرضی که در ذهن داشتیم استفاده کنیم و از حس همان لحظه صدایی جدید بگیریم و از ریتم هایی استفاده کنیم که معمول نیست و یا از فواصلی استفاده کنیم که خیلی نزدیک به هم هستند. ما سعی کردیم در قسمت هایی از سازها صدای میکروتونال بگیریم و در قسمت هایی که خارج از چهارچوب ردیف های آذری بود سعی کردیم از کنتراست و از تکنیک های خاص نوازندگی در موسیقی معاصر استفاده کنیم ولی چون در تار آذری این تکنیک ها مرسوم نیست برای ایجاد یک صدا و اتفاق جدید از تکنیک هایی استفاده کردیم که هم لحن و صدای تار آذری را داشته باشد و هم با تکنیک های موسیقی معاصر رعایت شود د.
وی ادامه داد: چون زمان در این اجرا محدود بود و نمی شود گفت که بداهه نوازی آزاد بدون پیش فرض می تواند اتفاق بیافتد. البته که این نوع بداهه نوازی هم امکان پذیر است اما چیزی که ما در نظر داشتیم یک روند بود برای رسیدن به هدف؛ ما در این اجرا مسیر را مشخص نکردیم و فقط هدف مدنظرمان بود. ردیف های آذری در نوشتار و صدادهی یک مقدار از موسیقی کلاسیک فاصله دارد و ما سعی کردیم از این فاصله ها استفاده کنیم تا حاصلش میکروتونال شود.
حق سالمی در انتها خاطر نشان کرد: فستیوال اولین حرکت موسیقی معاصر در ایران است و مدیران فستیوال خیلی زحمت کشیدند و برای اولین دوره خیلی خوب بوده است.
در انتهای اجراهای چهارمین روز از نخستین فستیوال بین المللی موسیقی معاصر تهران «گیرت کالاارت» از بلژیک رسیتال پیانو خود را اجرا کرد که بااستقبال مخاطبان در تالار رودکی همراه بود.
از دوربین یاشار ماهوت فروشها به دید عکس هایی از فستیوال می نشینیمWarning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-52-29.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-52-29
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-52-11.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-52-11
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-52-33.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-52-33
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-52-37.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-52-37
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-52-45 (1).jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-52-45 (1)
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-52-45.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-52-45
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-52-49.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-52-49
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-53-02.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-53-02
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-53-42.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-53-42
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-54-05.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-54-05
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-54-01.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-54-01
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-53-38.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-53-38
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-53-57.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-53-57
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-53-31.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-53-31
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-53-27.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-53-27
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-53-53.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-53-53
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-53-49.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-53-49
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-53-23.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-53-23
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-53-19.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-53-19
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-53-45.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-53-45
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-54-10.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-54-10
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-54-14.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-54-14
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-54-18.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-54-18
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-54-22.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-54-22
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-54-26.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-54-26
Warning: getimagesize(/home/uridealz/public_html/music/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/photo_2016-04-27_23-54-29.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 406

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429

Warning: Division by zero in /home/uridealz/public_html/music/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 429
photo_2016-04-27_23-54-29

Leave a Reply

Your email address will not be published.