بنیامین بهادری خبر انتشار قطعه «لالایی» با صدای دخترش بارانا را تکذیب کرد.

به گزارش سایت موسیقی ما، از شب گذشته، قطعه‌ای در وب سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مختلف با عنوان «لالایی» و با نام بارانا دختر بنیامین منتشر شده که باعث شد درباره صحت و سقم آن با این خواننده و آهنگساز کشورمان تماس بگیریم. بنیامین بهادری در این تماس اجرای این قطعه توسط دخترش را تکذیب کرد و به سایت موسیقی ما گفت: «هنوز قطعه را نشنیده‌ام اما از سوی آشنایان مختلف از جمله برنامه‌های خبری تلویزیون پی گیر این موضوع بودند. پیش از این بار‌ها، ترانه‌های مختلف با صدای دیگران را به نام من منتشر کرده بودند که عموما واکنشی نشان نداده بودم اما درباره بارانا به هیچ وجه این موضوع را نمی‌پذیرم.»

این قطعه شباهت ملودیک زیادی به کارهای قبلی بنیامین دارد و شاید همین هم دلیل پذیرش حضور بارانا به عنوان خواننده این قطعه است. بنیامین در این باره گفت: «من بخشی از این ملودی را در برنامه نوروزی کلاه قرمزی به شکل لالایی برای بارانا و عروسک‌های این برنامه اجرا کرده بودم که سازندگان این قطعه، ترانه و ملودی ان را گسترش داده‌اند و آن را به نام بارانا منتشر کرده‌اند.»

بنیامین اعلام کرد فعلا قصدی برای حضور بارانا در عرصه موسیقی وجود ندارد.

اجرای لالایی بنیامین در برنامه کلاه قرمزی نوروز گذشته که در موسیقی ما هم بازنشر شد، در زمان پخش خود، با استقبال بسیار خوبی رو به رو شده بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published.