موسیقی ایده آلمریم نجفی: در بعد از ظهر ۶ ام بهمن ماه ۱۴۰۱ ، خواننده جوان موسیقی پاپ کشور، زانکو برای اولین بار به رویاستیج رفت.

این کنسرت به تهیه کنندگی شرکت ققنوس، با همکاری جناب حمید فریزند در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

با وجود شرایط روانی موجود، زانکو فرصت تبلیغات زیادی نداشت اما توانست دو سانس کنسرت خود را سولد آوت کند، و بعد از گذشت۶ ماه از تعطیلی کنسرت ها، اجرای مقبولی داشته باشد که با استقبال خوبی هم مواجه شد.

با توجه به آنکه تعداد قطعات منتشر شده از این خواننده جوان و مستعد کافی نبود، اما وی با تکرار دو قطعه معروف «مثلا» و«چشمات رنگیه» توانست اجرای پرشوری را برای تماشاچیان تدارک ببیند.

بیش از هرچیز، شجاعت زانکو برای به روی استیج آمدن، آن هم در چنین شرایطی، و برای اولین بار، چشمگیر بود.

موسیقی همچنان در کشور ما مظلوم بوده و هست، در حالیکه در این  سه سال گذشته از شروع کرونا تاکنون ، موسیقی و اجرای زنده درکشورمان، با تعطیلی های بسیاری روبرو شده بود، بعد از دوماه محرم و صفر، به دلیل مشکلات اخیر داخلی کشور نیز ۴ ماه دیگرموسیقی عملا در کشورمان تعطیل شد.

در پایان از مردم عزیز کشورمان خواهشمندیم، به موسیقی صرفا به عنوان یک تفریح نگاه نکرده، و بدانند افراد زیادی‌ از اهالی موسیقیو دست اندرکاران برگزاری کنسرت ها، ازین کار ارتزاق می کنند و محل کسب درامدشان برای زندگی است، پس حق زندگی را از قشرهنرمند خصوصا هنرمندان حوزه موسیقی، سلب نکنیم.

در ادامه می توانید عکس های زیبایی از این اجرا را با هنر حسین آریان راد، در موسیقی ایده آل مشاهده کنید:

Leave a Reply

Your email address will not be published.