موسیقی ایده آل: جدول اجراهای سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به صورت رسمی منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، در این جدول اجراهای این دوره از جشنواره به تفکیک بخش و ژانر به چشم می خورد.
در سی امین جشنواره موسیقی فجر ۱۱۹  گروه در قالب گروه نوازی و تکنوازی در دو بخش رقابتی و جنبی به روی صحنه خواهند رفت . 
در بخش رقابتی در شاخه موسیقی کلاسیک ایرانی ۱۰ گروه ، ‌در بخش موسیقی کلاسیک غیرایرانی ۶ گروه و در بخش آواز جمعی ۸ گروه به اجرا می پردازند.
بخش جنبی جشنواره نیز در شاخه های بین الملل، پاپ، نواحی ، موسیقی ایرانی ،‌بانوان، نسلی دیگر، استعدادهای درخشان و کودک برگزار می شود به طوری که ۱۰  گروه  و تکنواز در شاخه بین الملل ، ۱۳ گروه در شاخه پاپ، ۸ گروه در شاخه موسیقی نواحی ، ۷ گروه در شاخه بانوان، ۱۳ نوازنده و گروه در شاخه نسلی دیگر، ۲۴ گروه و نوازنده در شاخه استعدادهای درخشان و ۳ گروه در شاخه موسیقی کودک و نوجوان ۱۶ گروه نیز در بخش جنبی و خارج از این بخش بندیها به روی صحنه می روند.
بلیت فروشی تمامی اجراهای جشنواره موسیقی سی ام از فردا ۲ بهمن ماه ساعت ۸ صبح از طریق سایت ایران کنسرت و تمامی مراکز معتبر فروش بلیت ، آغاز می شود.

بلیت اجراهای سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر از پنج شنبه ۲ بهمن ماه  ساعت ۸ صبح در سایت ایران کنسرت آغاز می شود.
به گزارش ستاد خبری سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، بلیتهای این دوره از جشنواره به صورت گیشه ای و اینترنتی قابل فروش است بر این اساس فروش بلیت ها از فردا پنج شنبه ۲ بهمن ماه از طریق سایت www.iranconcert.com و  تمامی مراکز معتبر فروش بلیت آغاز می شود.
سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر ۲۴ بهمن تا یکم اسفند به دبیری حسن ریاحی در تهران برگزار می شود.

انتهای خبر / منبع اختصاصی موسیقی ایده آل

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.