موسیقی ایده آل: خواننده خوش‌صدا و خوش‌آتیه کشورمان سهیل ماسان که آثار موفقی را منتشر کرده و جایگاه خاص خودش را در فضای موسیقی جدی کشور پیدا کرده است بزودی آثار جدید خود را پس از اخذ مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به گوش مخاطب می‌رساند.

 

سهیل ماسان متولد ۱۳۷۰ است و از شانزده سالگی آموختن ساز گیتار و گذراندن دوره‌های تخصصی سلفژ را زیر نظر رضا محبی شروع کرده و از بیست سالگی به شکل رسمی به عنوان خواننده فعالیت موسیقایی خود را ادامه داده است. گفتنی است آثاری نظیر ” جدایی، رفت، رشت، سایه، یه پائیز دیگه، منو ببر دریا و … ” را در کارنامه خود دارد و دو آهنگ ” رشت و یه پائیز دیگه ” در پلتفرم‌های بین‌المللی و فضای مجازی با استقبال قابل قبولی روبه‌رو شده‌اند. او را در محافل موسیقی به عنوان سانگ‌رایتر می‌شناسند چرا که تا کنون بیشتر آثار اجرا شده توسط این خواننده سروده و ساخته خودش است.

 

وی در تازه‌ترین فعالیت‌های خود در حال تهیه و تولید چند تک آهنگ است که در هر کدام با هنرمندان مطرح موسیقی کشور در حوزه‌های مختلف همکاری کرده است و در حال حاضر این قطعات در مراحل مختلف تولید قرار دارند.

 

ماسان تصمیم دارد در ابتدای فصل تابستان فعالیت روی اولین آلبوم رسمی خود را شروع کند که در آن نیز شاهد حضور هنرمندان زیادی خواهیم بود. گفتنی است تک آهنگ‌ها و آلبوم جدید سهیل ماسان طبق برنامه‌ریزی‌های اتاق فکر این خواننده در زمان مشخص و بسته به حال و هوای این خواننده منتشر خواهند شد.

 

نتهای  پیام/

Leave a Reply

Your email address will not be published.