موسیقی ایده آل : مهرزاد خواجه‌ امیری آهنگساز، خواننده و نوازنده، پنجم بهمن ماه در برج آزادی همراه با گروه خود به روی به صحنه رفت.
مهرزاد خواجه امیری نهم بهمن ماه در برج آزادی تهران میزبان هوادارن خود بود و در شروع برنامه پس از اجرای قطعه اینترنس توسط گروهش، با تشویق حضاربه روی صحنه آمد. سپس مجری برنامه پس از خوش آمد گویی گفت: امشب در پارت اول با اجرای ده قطعه از ساخته های هنرمندان و آهنگسازان مطرح جهانی در پارت اول و ده قطعه از ساخته های مهرزاد خواجه امیری در پارت دوم در خدمت شما خواهیم بود.
خواجه ‌امیری نیز گفت: “خوشحالم که سبک نیوایج در ایران طرفداران خود را پیدا کرده و مورد حمایت قرار گرفته است”.
سپس در پارت اول این کنسرت ده قطعه از آهنگسازان مطرح جهانی همچون یانی، کوهن، زیمر و گروه سکرت گاردن اجرا شد که از آن‌ها می‌توان به اجرای قطعات راشن نایت، میشل استروگوف، وان منز دریم و آداجیو با نوازندگی ارکستر، قطعه هاله‌لویا با هنرمندی: ایلیا امینی، نوازنده ساز ویلنسل، امیر حسین کیانپور، نوازنده سازهای بومی و مهرزاد خواجه امیری، قطعات روزی روزگاری و عشق ممنوع با هنرمندی: مسعود نوروزی و مهرزاد خواجه امیری و قطعه به یاد ماندنی سکرت گاردن با هنرمندی بانوی توانمند ساز ابوا: کیمیا شعربافیان و پیانو نوازی خواجه امیری اشاره کرد.
در پارت دوم این کنسرت نیز ساخته های مهرزاد خواجه امیری همچون معبد شرقی، کومیتیس، آتاناسیا، خلیج فارس و … به صورت گروه نوازی و دو نوازی اجرا شد که با تشویق حضار سالن رو به رو گردید. قطعه بیستم این کنسرت با نام “مرگ شاید شیرین” نیز به شهدای حادثه سانچی تقدیم شد که با دکلمه ای توسط امیر حسین موسوی از کتاب شازده کوچولو همراه گردید.
مسعود نوروزی نوازنده ساز ویولن، کمانچه و ارکستر مایستر، روژین عدالت نوازنده ویولن، سهیل بهمن نوازنده ویولن آلتو، شادی رحیمی و ایلیا امینی نوازندگان ویلنسل، امیرحسین کیانپور نوازنده سازهای بومی، کیمیا شعربافیان نوازنده ابوا، سعید فرنژاد نوازنده گیتار الکتریک، میلاد دودانگه نوازنده گیتار باس، شهریار شافعی نوازنده درام، حامد قربانی نوازنده کیبورد و همچنین حسین مهدوی، علی پوررجب، دانیال عبرت، نادیا باقری، رویا رفعتی و مهسا مردانی گروه کر، اعضای گروه مهزاد خواجه امیری در این کنسرت را تشکیل می‌دادند.

از مهمانان ویژه این شب نیز می توان به نرگس آبیار (کارگردان)، محسن افشانی(بازیگر)، جواد افشار( گوینده خبر)، پریچهر مشرفی (بازیگر سینما و تلویزیون)، علی علایی (آهنگساز)، امیر حسین ذوالقدری (خواننده و تنظیم کننده) و رضا مریوند( رهبر ارکستر رتوریک) اشاره کرد.

 

 

انتهای خبر / منبع اختصاصی موسیقی ایده آل

Leave a Reply

Your email address will not be published.