موسیقی ایده آل – محمد کردی : خواننده ای است که خیلی ها او را آغاز کننده یک نسل جدید در تاریخ موسیقی پاپ کشور می دانند . همچنین عده ای زیادی هم بر این باورند که او راه را برای خیلی از خواننده ها باز کرده است و به نوعی فداکاری کرده است . اولین ترانه ای که خواند «معبود» بود و «بهار من» اولین آلبوم مستقل اوست. فروش آلبوم«دهاتی» او بسیار بالا بود. خودش تا زمانی که از ایران برود از میان ترانه هایی که خوانده بود «هزار و یک شب»،«یاس»و«دلخوشی» را بیشتر دوست داشت. « شادمهر عقیلی » خواننده ای است که با این که سال هاست وطن را ترک کرده است اما طیف مخاطبین بسیار وسیعی دارد و کمتر کسی را می توان پیدا کرد که به او و قطعاتش علاقه نداشته باشد.
طبق خبر های رسیده ،  شادمهر عقیلی بعد از مهاجرت به آمریکا، در حال رایزنی با یکی از شخصیت‌های کشور برای بازگشت به ایران است.
در جریان دیدار اهالی هنر با یکی از شخصیت‌های نظام، یکی از دوستان شادمهر عقیلی، خواستار پیدا کردن راهی برای بازگشت این خواننده و آهنگ ساز معروف به کشور شده است.شادمهر عقیلی بعد از مهاجرت از کشور نتوانست روزهای موفقی را که در ایران تجربه کرد در آمریکا تکرار کند به خاطر همین در تلاش است با استفاده از جایگاه این چهره برجسته نظام، راهی برای بازگشت به کشور و کار در ایران پیدا کند.
آنگونه که از شواهد پیداست، شادمهر عقیلی به شدت برای بازگشت به کشور علاقه نشان داده  است. شایان ذکر است که حبیب دیگر خواننده ایرانی که سال‌ها در خارج از کشور زندگی می‌کرده است، مدتی به ایران بازگشته است.
 
 
انتهای خبر / منبع اختصاصی موسیقی ایده آل

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.