موسیقی ایده آل: علیرضا طلیسچی خواننده قطعه «قاف» چهارشنبه ششم بهمن ماه در مرکز همایش‌های برج میلاد به روی صحنه رفت و در ادامه قرار است کنسرت‌هایی در شهرهای استان آذربایجان غربی و استانبول کشور ترکیه برگزار کند.

چهارمین کنسرت تمدیدی تهران علیرضا طلیسچی در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ به تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری «نوای سپند» و مدیریت مهدی اسفندیار برگزار شد و این خواننده در ادامه در شهرهای «ارومیه»، «مهاباد»، «سلماس»، «مراغه» و «میانه» به روی صحنه می‌رود.
طلیسچی کنسرت خود را با اجرای قطعه «زندگی جونم» آغاز کرد و در ادامه قطعات «تو فکر می‌کنی کی ای»، «نفس»، «به خودم بد کردم»، «ای داد بر من»، «دیوونه‌ی دوست داشتنی»، «آخرش قشنگه»، «دل به دل»، «قاف»، «سختگیر»، «لیلا» و «ای دل غافل» شنیدنی شدند.
همخوانی و همراهی تماشاگران با قطعات «لیلا»، «دیوونه‌ی دوست داشتنی»، «قاف» و «سختگیر» باعث شد تا علیرضا طلیسچی به اجرای مجدد این قطعات بپردازد و به درخواست مخاطبان، بخشی از قطعه «قرار نبود» را به‌صورت دلی اجرا کند.
این خواننده در بخشی از این کنسرت گفت: «به کسانی که شاید از یاد خدا غافل شدند می‌گویم؛ روزی رویای پسربچه کوچکی که مقابل آینه دیواری اتاق‌خوابش می‌ایستاد و کودکانه و عاشقانه آهنگ‌های خوانندگان آن زمان را می‌خواند مبدل شد به چنین واقعیت زیبایی که روبروی چشمان من است و از شما برای حضورتان در کنسرتم تشکر می‌کنم.»
اعضای گروه پازل، علی لهراسبی، حامد کولیوند و … ازجمله مهمانان این کنسرت بودند.
محمد عارف (گیتار نایلون)، مهراد حیدری (گیتار الکتریک)، علی شقاقی (بیس)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، علیرضا رحیمی بشر (درامز)، مسیح منتظری (کیبورد)، سهند اسدی (ساکسیفون) و حسن اکبریان (ویولن) اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی را به رهبری امیر بهادر دهقان نوازنده کیبورد تشکیل می‌دادند.

در ادامه تصاویری از این کنسرت را از نگاه دوربین «نفیسه شکرزاده» مشاهده می‌نمایید.

انتهای پیام/

Leave a Reply

Your email address will not be published.