موسیقی ایده آل : آلبوم «پنج‌شنبه» با صدای «بابک برهانی»، شنبه ۱۶ اسفند در سراسر کشور پخش می‌شود.

آلبوم «پنج‌شنبه» که چهره‌های نام‌آشنای موسیقیِ ایران از جمله «مهدی یراحی»، «مهدی یغمایی»، «بهروز لطفی‌پور»، «زهرا عاملی»، «حمید خلف‌بیگی»، «عبدالجبار کاکایی» و… در آن حضور دارند، توسط شرکت «دلپخش» که پیش از این آثار ماندگاری از استاد «شجریان» را پخش کرده، در روز شنبه ۱۶ اسفند در سراسر کشور پخش خواهد شد.
از این آلبوم که ـ بعد از «باران تویی» (گروه چارتار) ـ اولین آلبوم پاپِ «موسسه‌ی فرهنگی هنری آوای مهربانی» به شمار می‌رود، انتظار می‌رود بتواند پایانِ خوشی را برای موسیقی در سال ۹۳ رقم بزند!
«برهانی» که حضورِ پُررنگ و مستمری در رسانه‌ی ملی (برنامه‌ی رادیو هفت و…) و فضای مجازی دارد، هواداران بسیاری را توانسته جذبِ سبک و استایلِ شخصیِ خود نماید. می‌توان گفت که «بابک» خواننده‌ای‌ست که شبیهِ هیچ‌کس نمی‌خواند!
«مهراز بیک‌محمدی» (مدیربرنامه‌ی برهانی) با تائید این خبر اعلام کرد:
آلبوم «پنج‌شنبه» دومین اثرِ رسمی در قالبِ آلبومِ موسیقی‌ست که پس از آلبوم «سیم» (موسیقیِ تلفیقی) به آهنگسازی «سهند مهدی‌زاده» (آهنگساز فیلم «چند متر مکعب عشق») به همت «گروه فرهنگی هنری سل.لا.سی» منتشر می‌شود.
به گفته‌ی «مدیربرنامه‌ی برهانی» در بهار ۹۴ نیز اولین کنسرتِ رسمیِ «بابک برهانی» با همکاریِ «آوای مهربانی» به مدیریت خانم «فندرسکی» برگزار خواهد شد.
آلبومِ «پنج‌شنبه» با مدیریتِ اجراییِ «مصطفی زرآبادی‌پور» برای اولین بار به صورتِ Enhanced CD تولید شده که علاوه بر ۱۳ قطعه‌ی صوتی، ۴ ویدئوکلیپ نیز از طریقِ رایانه در دسترس است.
در ادامه می‌توانید تیزرِ رسمی این آلبوم را به کارگردانیِ «رضا ترابی» و تدوینِ «سعید فکوری» تماشا کنید.

دانلود تیزر آلبوم پنج شنبه با صدای بابک برهانی

انتهای خبر / منبع اختصاصی موسیقی ایده آل

Leave a Reply

Your email address will not be published.