موسیقی ایده آل  :نشست رسانه ای کنسرت شهاب صادقی خواننده موسیقی راک کشورمان عصر روز شنبه ۱۷ آذرماه و با حضور جمعی از اصحاب رسانه در کافه راک برگزار شد و این خواننده به تشریح جزییات این کنسرت پرداخت.

در ابتدا شهاب صادقی ضمن خوشامدگویی به اصحاب رسانه، گفت: «ما قرار است در تاریخ ۲۹ آذر ماه در سالن اریکه ایرانیان به روی صحنه برویم و مطمئنا سورپرایزها و اتفاقات ویژه ای را در کنسرت پیش رو خواهیم داشت.»

وی در مورد علت کاور کردن قطعات در کنسرت ها افزود: «اوایل از ما بابت کاور کردن قطعات خارجی در کنسرت ها انتقاد می شد؛ ااما  پس از گذشت چند سال، تقریبا تمامی گروه ها و هنرمندانی که در موسیقی راک فعالیت می کنند نیز همین مسیر رو در پیش گرفتند! ما در ابتدا به دلیل اینکه خودمان به آن موسیقی ها علاقه داشتیم قطعات را کاور کردیم و گمان نمی کردیم که با انجام این حجم از استقبال مواجه شویم. اما به هر حال پس از مدتی، به مرور قطعات ساخت خودمان را هم در کنسرت ها اجرا کردیم و میکنیم و تعادلی بین باز نوازی قطعات خارجی و ساخته های خودمان برقرار کردیم.»

صادقی ادامه داد: «مشکل عمده ای که ما جهت منتشر نکردن قطعات ساخته خودمان، بحث وکال بود؛ قطعات ما تماما براساس ملودی های وکال تنظیم شده بود اما وکالیست آماده برای این کار نداشتیم و سعی می کردیم تا زمانی که قطعات جدیدمان آماده شود، قطعات خارجی را کاور کنیم و ساخته های خودمان را به صورت بی کلام در کنسرت ها اجرا کنیم. که در حال حاضر با برطرف شدن این موضوع، قطعات ساخته خودمون را به طور کامل اجرا میکنیم.»

این خواننده در مورد جزییات این کنسرت نیز خاطرنشان کرد: « در این کنسرت اتفاقات هیجان انگیزی را ترتیب دادیم. که تایید هر یک پر از چالش بود و برای اولین بار به نمایش در خواهد آمد. اجرای قطعه ای از اونسنس با همکاری گروه وکال خانم ها و گروه اوپنینگ برخی از برنامه های این کنسرت خواهد بود. همچنین ما در این اجرا برای اولین بار اجرای نمایش بسیار متفاوتی خواهیم داشت که  سورپرایز ویژه کنسرتمان خواهد بود. به موازات این اتفاقات، اجرا هم تغییرات زیادی خواهد داشت به عنوان مثال در این اجرا نور و صدای بسنگینی را خواهیم داشت.»

وی همچنین در مورد قطعاتی که در این کنسرت اجرا خواهد شد نیز گفت: «ما در این کنسرت ۱۶ قطعه اجرا خواهیم کرد که ۶ قطعه از کارهای جدید خودمان خواهد بود و مابقی قطعات از آثار بزرگان موسیقی راک جهان از جمله Gary Moore، Andy James،، Pink Floyd ، joe satriani, metallica  و… خواهد بود که انتخاب قطعات این کنسرت با توجه به نظر مخاطبان صورت گرفت.»

صادقی در مورد بازخوردهای قطعه «بدون تو» که هفته گذشته در فضای مجازی منتشر شد نیز بیان کرد: «ما خیلی تمایل داشتیم که این قطعه را قبل از کنسرت منتشر کنیم و خوشبختانه بسیار مورد توجه قرار گرفت و بسیار فرا تر از تصور خودمان امورد استقبال مخاطبان قرار گرفت که برای ما جای سر افرازی داشت.»

دانیال فیاض (گیتار)، پیمان ناصری (گیتار باس)، شروین توزنده (گیتار)، علی فراز (درامز) و نیلوفر صادقی (کیبورد) اعضای ارکستر شهاب صادقی را در این کنسرت تشکیل می دهند.

گفتنی است؛ کنسرت «شهاب صادقی» در تاریخ ۲۹ آذرماه در سالن «اریکه ایرانیان» برگزار خواهد شد که زمان بلیت فروشی این کنسرت شنبه ۲۴ آذر ساعت ۱۴ از سایت ایران کنسرت خواهد بود.

 در ادامه تصاویری از این نشست را مشاهده می نمایید.

انتهای خبر / 

Leave a Reply

Your email address will not be published.