موسیقی ایده آل: اولین برنامه «آهنگ» میزبان «سهراب پورناظری» خواهد بود
«آهنگ»؛ طنین ریتم و موسیقی
دومین برنامه‌ زنده اینترنتی موسسه آینه جادو با نام «آهنگ» در حوزه موسیقی منتشر خواهد شد. برنامه گفت‌وگو محور«آهنگ» به تهیه‌کنندگی محمد صراف از این هفته سه‌شنبه شب‌ها ساعت ۲۱:۰۰ در دسترس علاقه‌مندان موسیقی قرار خواهد گرفت. اولین قسمت این برنامه میزبان «سهراب پورناظری» خواهد بود.
سهراب پورناظری که این‌ روزها به همراه همایون شجریان کنسرت نمایش «سی» را روی صحنه دارد، مهمان برنامه‌ زنده اینترنتی «آهنگ» خواهد شد. او سال گذشته با همکاری همایون شجریان آلبوم موفق «خداوندان اسرار» را منتشر کرد. در جشنواره فجر سال گذشته موسیقی متن و تیتراژ فیلم «رگ خواب» را به خوانندگی همایون شجریان ساخت. سهراب پورناظری با هنرمندان بسیاری کار کرده است که از آن جمله می‌توان به علیرضا قربانی، فرشاد جمالی، حسام‌الدین سراج و بیژن کامکار اشاره کرد.
این برنامه که پخش آن از سه‌شنبه ۷ شهریور ساعت ۲۱:۰۰ آغاز خواهد شد قرار است در بخش‌های کوتاه و متنوع خبرها و اتفاقات مختلف موسیقی را در اختیار طرفداران پرشمار این حوزه قرار دهد.
«آهنگ» با اجرای بهرنگ تنکابنی تولید می‌شود و در کنار او امیر بهاری و حسام گرشاسبی هم اجرای دو آیتم را بر عهده خواهند داشت.
در بخش «فالش» این برنامه گزارشی از حاشیه‌ها و رویدادهای روز موسیقی با مضمونی طنز پخش خواهد شد.
بخش «پشت صحنه» حاوی گزارشی میدانی درباره اجرای کنسرت‌ها، ضبط‌های استودیویی و تمرین گروه‌ها است.
در قسمت «کنسرت» ببیندگان برنامه می‌توانند شاهد اجرای زنده گروه‌های مختلف و خوانندگان این عرصه باشند.
آیتم «چای برای دو نفر» هم به گفت‌وگو با یکی از هنرمندان به نام و فعال موسیقی اختصاص دارد.
گزارشی از رویدادهای موسیقی در جهان در آیتم «آن دورها» و کلیپی تولیدی از آثار جدید هنرمندان در قسمت «آهنگ روز» از دیگر بخش‌های برنامه «آهنگ» خواهند بود.
برنامه «آهنگ» از سایت تی‌وی نت (Tv.net.ir) قابل مشاهده خواهد بود.

photo_2017-08-28_11-34-37انتهای خبر/منبع: موسیقی ایده آل

Leave a Reply

Your email address will not be published.