موسیقی ایده آل : فیلم سینمایی « ما همه گناهکاریم » فیلمی به کارگردانی « حسن ناظر » است که بازیگرانی همچون امیر آقایی، نیوشا ضیغمی، الهام حمیدی، همایون ارشادی، مهران رجبی و مهدی سلوکی در آن ایفای نقش کرده اند.
“خواجه امیری” که در گذشته به عنوان آهنگساز و خواننده با سازندگان فیلم های کمدی، همچون “سروش صحت” همکاری داشته است، این بار، اولین همکاری اش را برای ساخت آهنگ در یک فیلم اجتماعی تجربه کرده است.
“آخرین لحظه” نام قطعه ای است که در این فیلم شنیده می شود. این آهنگ در سال ۹۲ با ترانه ای از “فرید احمدی” در آلبوم “سایه سوم” مهرزاد خواجه امیری منتشر شد و با استقبال خوبی رو به رو گردید.
لازم به ذکر است، این اثر که در ابتدا قرار بود؛ تیتراژ این فیلم سینمایی باشد، با توجه به فضا و روند فیلم به عنوان قطعه میانی استفاده شده است.
ما همه گناهکاریم نوشته ای از “پیمان عباسی” است که داستان مردی را روایت می کند که برای تامین مخارج زندگی روز مره اش با مشکلات زیادی مواجه است، تا اینکه با بیماری هولناک فرزندش مواجه می شود…. به هر دری می زند اما راهی را نمی یابد…. سرانجام تصمیم نهایی وی سرنوشت متفاوتی را، برای او و خانواده اش رقم می زند.

photo_2017-01-02_17-03-59

انتهای خبر / منبع اختصاصی موسیقی ایده آل

Leave a Reply

Your email address will not be published.