موسیقی ایده آل : آهنگسازی قطعات این آلبوم را مهرداد نصرتی (سه قطعه)، طوی‌جان نیازی، مسعود مفیدی و امیر هوشنگ شاهرخی انجام داده‌اند و حسین غیاثی، عبدالجبار کاکایی،ترانه مکرم، مریم بلوک، نیلوفر لاری‌پور، مهلا سلیمانی، حسین متولیان، اسماعیل فرزانه ،مجید صالحی و عزیز عباسی نیز ترانه سرایان این آلبوم هستند.

 

مسعود مفیدی ،طوی جان نیازی و امیر هوشنگ شاهرخی نیز در بخش تنظیم قطعات آلبوم با این هنرمند همکاری کرده‌اند.

نکته حائزاهمیت این آلبوم شباهت صدا و خوانش محسن نیکبخت به مرحوم ناصر عبداللهی است که باعث شده این اثر از زاویه‌ای دیگر نیز مورد توجه قرار بگیرد و تداعی حس و حال آثار ناصر عبدللهی برای مخاطبان موسیقی زنده شود.همکاری این خواننده با مهرداد نصرتی در سه قطعه ازاین آلبوم که سابقه انتشار آثاری ماندگار را با ناصر عبداللهی در کارنامه اش دارد، از دیگر اتفاقات این آلبوم است که می تواند مورد توجه قرار بگیرد.

در این آلبوم نوازندگان مطرح و متعددی از جمله ناصر رحیمی ،حسین شریفی، بابک یوسفی، امید حجت، فیروز ویسانلو، پیام طونی،آرمین قیطاسی، مهران سراجیان، حسن فراهانی و …حضور داشته‌اند .مسعود مفیدی میکس و مسترینگ این آلبوم را بر عهده داشته است و مهتاب رخصتی مدیر هنری آلبوم است . همچنین وعرفان جهانگیری نیز مدیریت اجرایی این اثر را بر عهده دارد.

 

انتهای خبر / منبع اختصاصی موسیقی ایده ال

Leave a Reply

Your email address will not be published.