موسیقی ایده آل: نخستین کنسرت زمستانی فرزاد فرزین خواننده پرسابقه و خوش نام موسیقی کشورمان که این روزها با ایفای نقش در سریال «مانکن» بار دیگر نام خود را بر سر زبان‌ها انداخته است، طی روزهای ۲۶ و ۲۸ دی ماه و همچنین ۱ بهمن ماه برگزار شد.

این کنسرت حال و هوای سریال مانکن را همراه خود داشت. دکور این برنامه این گونه طراحی شده بود که تعدادی مانکن بر روی استیج قرار داده شده بود و با پخش کلیپی که مختص به این کنسرت تهیه شده بود این کنسرت آغاز شد. قطعه‌ی مانکن نخستین قطعه‌ای بود که در این کنسرت اجرا شد که در آغاز آن فرزاد فرزین از دل یکی از مانکن هایی که بر روی استیج تعبیه شده بود بیرون آن و با این اپنینگ جذاب کنسرت آغاز شد.

فرزین در ادامه قطعاتی همچون « ای کاش » ، « آینده » ، « دنبالت بگردم » ، « جذاب » ، « آره آره » ، « روزای تاریک » ، « دیوونه » ، « خرابش کردی » ، « یه خواهش » ، « آینده »  و … را اجرا کرد.

مهران خلیلی (رهبر ارکستر و گیتار الکتریک)، مهرداد معافی(گیتار آکوستیک)، احمد امین پور(پرکاشن)، امین کاظمی(درامز)، جمال چلبیانی(ویولن)، هومن صلاحی (گیتار باس) و مجتبی اسدپور (کیبورد) اعضای گروه شوک را در این کنسرت تشکیل می‌دادند. همچنین تعدادی از نوازندگان گروه زهی نیز گروه شوک را در این اجرا همراهی می‌کردند.

این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری « آوای دوران » برگزار و به روی صحنه رفت.

.در ادامه تصاویری از این کنسرت را مشاهده می‌نمایید

عکاس : مریم نجفی

« 1 از 5 »

انتهای خبر/

Leave a Reply

Your email address will not be published.