موسیقی ایده آل : اشکان خطیبی که به تازگی در فاز دوم اجراهای گروه «راک دِ پن»، کنسرت-تئاتر «ده سال تنهایی» را با اجرای موسیقی فیلم‌های ماندگار سینما روی صحنه برده، به دلیل استقبال مخاطبانش، این اجرا را تمدید و روزهای ۲۰، ۲۱ و ۲۲ اسفند در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

«ده سال تنهایی» که بر اساس اتفاقات زندگی شخصی خطیبی نگاشته شده شامل موسیقی، نمایش، سینما و Digital Painting است که تمامی قطعات آن، ساند تراک فیلم‌های سینمایی هستند چراکه خط داستانی و نخ تسبیح این اجرا از طریق سینما رقم می‌خورد.

در این کنسرت-تئاتر که بر اساس طرحی از سهیل دانش اشراقى و اشکان خطیبی و نویسندگی و کارگردانی اشکان خطیبی تهیه شده، آناهیتا درگاهی، پوریا رحیمی سام و اشکان خطیبی به عنوان بازیگر حضور دارند و نیما رمضان (گیتار الکتریک)، آرش سعیدی (گیتار باس)، اشکان آبرون (کیبورد)، بردیا امیری (درامز)، سروش عدل (گیتار) و هومن نامداری (ساکسوفون) نیز در این اجرا به عنوان نوازنده، تنظیم جدیدی از قطعات استینگ، ریدیو هد، پینک فلوید، بی‌جیز، آبا و… را ارائه می‌دهند. تارا صلاحی، فاطمه ساربان‌ها و مونا شمس نیز به عنوان همخوان گروه را همراهی می‌کنند.

کنسرت-تئاتر «ده سال تنهایی» در تاریخ ۲۰، ۲۱ و ۲۲ اسفند ساعت ٢١:٣٠ به همت موسسه آوای دوران در تالار وحدت برگزار می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت «ایران کنسرت» مراجعه کنند.

photo_2018-01-19_22-35-14

انتهای خبر / 

Leave a Reply

Your email address will not be published.