موسیقی ایده آل – محمد کردی : شب ششم اجراهای بخش پاپ سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر به آرون افشار خواننده جوان و خوش صدای موسیقی کشورمان تعلق داشت. او که طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به روی صحنه رفت شب پر انرژی را برای مخاطبین خود رقم زد.

آرون افشار در این کنسرت قطعاتی همچون « گیسو پریشان » ، « خط و نشان » ، « کجایی » ، « دلشوره » ، « شب رویایی » ، « زلزله » ، « مادر » ، « جانم باش » ، « یار قدیمی » ، « طبیب ماهر » و قطعه‌ی جدید « عاشق کش » را اجرا کرد. وی همچنین قطعات گیسو پریشان ، زلزله و جانم باش را دو بار اجرا کرد.

وی در این شب با هوشمندی سعی بر این داشت که با نوع اجرای خود شاعبه‌هایی که طی روزهای گذشته در مورد اجرای پلی بک او به وجود آمده بود را پاسخ دهد. از جمله این نکات می‌توان به اجرای بخشی از آهنگ شب رویایی بدون میکروفن و همچنین تحریرهای طولانی در برخی قطعات اشاره کرد. هرچند که اجرای ورس اول قطعه زلزله همچنان مشکوک به پلی بک بود.

او همچنین در اکثر دقایق کنسرت از حاضرین میخواست تا با گفتن « به به » (!) آن هم با لحنی خاص جو سالن را عوض کنند که تاکید بیش از حد او روی این عبارت درخور یک اجرای رسمی نبود و کنسرت بیشتر به شکل جنگ خنده به نظر می‌رسید.

آرون افشار با توجه به صدای بسیار زیبا و پر قدرتی که دارد حتما در آینده باید بر روی استیج گردانی خود تمرکز بیشتری کند چرا که حیف است این صدای زیبا کمتر به گوش برسد.

در مجموع همانطور که اشاره شد آرون افشار با اجرایی پر انرژی و قوی توانست محاطبین خود را راضی راهی منازلشان کند.

در ادامه تصاویری از این کنسرت را مشاهده می‌نمایید.

عکاس : سارا زمان

« 1 از 2 »

انتهای خبر /

Leave a Reply

Your email address will not be published.