موسیقی ایده آل : ” شب شنبه ها ” در بیست و دومین تجربه از دوره چهارم خود میزبان “اشکان خطیبی” می شود.

اشکان خطیبی که در سال گذشته نیز در قالب برنامه شب شنبه ها دست به تجربه های جدیدی زده بود، کنسرت “قلم را بچرخان” خود را در آخرین هفته از دوره چهارم شب شنبه ها اجرا می کند.
این مجموعه برنامه که با رویکرد تجربه های متفاوت و گفت و گوهای تازه در باب دیدن و شنیدن اجرا می شود، در هفته های گذشته میزبان اجراهای مختلفی در سبک های گوناگون شده و با خلق تجربه های جدید در پرفورمنس موسیقی مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است.
اشکان خطیبی نیز شامگاه شنبه ۲۵ شهریور در دو سانس ۲۰:۰۰ و ۲۲:۰۰ کنسرت “قلم را بچرخان” (راک دِ پن) را در سالن تئاتر مستقل تهران روی صحنه خواهد برد.
نیما رمضان، اشکان آبرون، آرش سعیدی، سروش عدل و بردیا امیری، خطیبی را در این اجرا همراهی می کنند. همچنین سهیل دانش اشراقی نیز نقاشی دیجیتال را بر عهده دارد.
شب شنبه ها در بیست و دومین تجربه از دوره چهارم خود، شنبه ۲۵ شهریور ماه میزبان پرفورمنس موسیقی “قلم را بچرخان” در سالن تئاتر مستقل تهران می شود.
در این برنامه ها رضا دادویی (طراح و مدیر پروژه)، سیامک قطاعی (مسئول امور اجرایی)، امیر خرازی (مسئول هماهنگی و برنامه ریز)، مونا حمزه (گرافیست) حضور دارند.
علاقمندان می توانند برای تهیه بلیت این اجرا به سایت ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com مراجعه کنند.

photo_2017-09-11_23-31-20

انتهای خبر / 

Leave a Reply

Your email address will not be published.