موسیقی ایده آل : کنسرت موسیقی همنوازان آوای پارسیان به سرپرستی و خوانندگی سامان علی پور ۹ آذر در دوبخش لری و کردی در تالار اندیشه حوزه هنری به روی صحنه می رود.
سامان علی پور علاوه بر خوانندگی و سرپرستی آهنگسازی و تنظیم قطعات را نیز بر عهده داشته است ، قطعات اجرایی بر اساس موسیقی اقلیم زاگرس با نگرشی نو ،ایجاد فضای ریتمیک بدیع،احیای ملودی های به خاموشی سپرده شده و خلق روایات عاشقانه با بازافرینی و باز نگری امروزی بر اساس موسیقی دستگاهی با تکیه به اصالت موسیقی نواحی و محلی ارکستراسیون شده است تنوع کوک و دستگاه و استفاده از سازهای موسیقی فولک از ویژگی های این اجراست.
سامان علی پوراز چهره های موسیقی فولک و نیز پژوهشگر موسیقی کشور است که دارای چندین مقام ملی و بین اللملی است.
او با برگزاری اولین کنسرت رسمی موسیقی لری در تهران خود را با مخاطبان معرفی کرد که تاکنون نیزدر راه حفظ و اشاعه موسیقی محلی قدم های استوار برداشته است.
در این کنسرت پوریا لک،کمانچه.میثم نوری،کوبه ای،سیاوش آریان کیا،تار.مهدی طونی،تمبک.آنیتا هراتی،قانون.شاهرخ پیمانی،سرنا.مهدیس طاری ،دف.سمانه شهیدی آوا،فرزانه طیبی اوا،کمال شفیعی،عود ،،در غالب همنوازان آوای پارسیان سامان علی پور را همراهی میکنند.
این اجرا به مدیریت برنامه پروین سرلک به تهیه کنندگی آیدا امیری روز پنجشنبه ۹ اذر در سالن سوره حوزه هنری به روی صحنه می رود.
علاقه مندان جهت رزرو و تهیه بلیت میتوانند با مراجعه به سایت ایران کنسرت و یا با شماره تلفن ۰۹۳۸۱۵۷۳۸۰۹ اقدام کنند.

photo_2017-11-02_11-46-13

انتهای خبر /

Leave a Reply

Your email address will not be published.