موسیقی ایده آل: رضا پناهی که بیشتر با فعالیت در “اِمو بند”شناخته شده است تصمیم دارد آلبوم مستقل خود که یک آلبوم بی کلام است را منتشر کند.

رضا پناهی درباره آلبوم بی کلام خود گفت: همیشه ایده هایی برای تنظیم در ذهنم داشتم که اغلب مناسب پروژه هایی که بر عهده می گرفتم نبود. اتفاقاتی موسیقایی که به روحیه من نزدیک اما از مارکت دور بودند. تصمیم گرفتم یک آلبوم به شکل مستقل تولید کنم و آثاری را خلق کنم که به درونیات من نزدیک تر باشد.

وی ادامه داد: این آلبوم شامل شش قطعه است که با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر می شود. نام آلبوم را “چتر” گذاشتم و هر قطعه ایده خاص خودش را دارد. مثلا یک قطعه” چشم هایش” نام دارد که از این اسم را از اثر بزرگ علوی گرفته ام. حسم نسبت به این کتاب باعث شد این اثر را بسازم. یا قطعه دیگری ” سوپرمن” نام دارد و در تصورم ایده آل گرایی و مسئولیت پذیری بود که آن را ساختم.

پناهی در خصوص انتشار اثرش در فضای بین المللی گفت: تصمیم دارم در پلتفرم های بین المللی هم آلبوم را منتشر کنم. آلبوم مستقل من به معنای جدایی من از گروه ” اِمو بند” نیست و تمام فعالیت های گذشته ام را ادامه خواهم داد. هدف من از این آلبوم، این است که مخاطب با سلیقه موسیقایی من بیشتر آشنا شود. تصمیم دارم اوایل شهریور ماه آلبوم را منتشر کنم.

رضا پناهی تجربه همکاری با حجت اشرف‌زاده، گروه اِمو بند، عماد طالب‌زاده، ناصر زینعلی و دیگر خواننده‌های مطرح همکاری کرده که تمامی این همکاری‌ها در آثاری بوده که از سوی مخاطبین مورد استقبال گسترده قرار گرفته است.

IMG_1826

انتهای خبر/

Leave a Reply

Your email address will not be published.