موسیقی ایده آل – محمد کردی : در ادامه کنسرت‌های پاپ سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، امیرعباس گلاب خواننده جوان و مطرح موسیقی کشورمان در تاریخ ۲۷ بهمن ماه و طی یک سانس پا به روی صحنه گذاشت. این خواننده که طیف مخاطبین وسیعی دارد در این اجرا نیز از حمایت آن ها بی بهره نماند و هواداران این خواننده انرژی زیادی را به سالن منتقل می‌کردند.

گلاب با قطعه‌ی « دعوا » به روی صحنه آمد و در ادامه قطعاتی همچون « چشم سیاه » ، « مثل فرشته‌ها » ، « بماند » ، « بازم رفت » ، « شاه قلبم » ، « دیوونه » ، « گونه » ، « عشق تو » ، « ساده » ، « بریم دریا » و « بانو جان » را برای مخاطبیم حاضر در سالن اجرا کرد.

محمدرضا زارعی (ویولن) ، فرزاد رضایی (گیتار الکتریک) ، عرفان قوی قلب (پرکاشن و هنگ درام) ، امیر محمدی (کیبورد) ، سهراب رمضان زاده (درامز) ، فرید مهاجرپور (کیبورد) ، آرتور آواساپیان (ساکسوفون) ، امیرعلی رحمانی (دیجیریدو) و مهیار رضوان (گیتار باس و رهبر ارکستر) اعضای گروه ارکستر امیرعباس گلاب را در این اجرا تشکیل می‌دادند.

وی در بخشی از این اجرا اذعان داشت : «همیشه قبل از اجراهای جشنواره ما را می‌ترسانند که کنسرت‌های جشنواره شور و حال خاصی ندارد و مردم آهنگ‌ها را همخوانی نمی‌کنند اما امشب اصلا این گونه نیست و انرژی بسیار خوبی را از شما می‌گیریم »

وی همچنین با توجه به این که این کنسرت یک روز بعد از روز زن و مادر برگزار می‌شد قطعه‌ی « مثل فرشته‌ها » را به آن‌ها تقدیم کرد.

گلاب در هنگام اجرای قطعات «بریم دریا» و «عشق تو» از حاضرین در سالن خواست تا با نور موبایل‌های خود او را همراهی کنند که صحنه زیبایی در سالن خلق شد.

در ادامه تصاویری از این کنسرت را مشاهده می‌نمایید.

عکاس : سارا زمان

« 1 از 2 »

انتهای خبر / 

Leave a Reply

Your email address will not be published.