موسیقی ایده آل : حمید حامی خواننده خوش صدا و خوش نام و سابقه موسیقی کشورمان که سال هاست به طور حرفه‌ای در عرصه خوانندگی فعالیت می‌کند و یکی از بهترین خوانندگان کشورمان است، در جدیدترین اجرای خود شامگاه ۱۱ دی ماه در سالن رویال هال هتل اسپیناس پالاس تهران به روی صحنه رفت و به اجرای برنامه برای مخاطبین خود پرداخت. این خواننده همواره مخاطبین خاص و پر و پا قرص خود را دارد که در این کنسرت هم حضور آن‌ها جو خوبی را به سالن می‌داد.

گل مینا، باغ پژمرده، دلم گرفت، بی تاب، سفر، شوق تنهایی، پرستش، یاد من باش، لیلای من کو، زمستون، ماهی دلتنگ، دست بهار، فقط نگاه می‌کنم، خواب سیاه، نارنج و ترنج و سوگند از جمله قطعاتی بودند که توسط حامی و گروه ارکستر بزرگ وی در این کنسرت اجرا شدند.

رضا تاجبخش(سرپرست و پیانو)، محمدرضا عقیلی(تنظیم آهنگ ها برای ارکستر)، عادل فلاح(کیبورد)، محمدرضا صفی(مدیر ارکستر)، رضا لمعانی(گیتار اسپانیش)، علیرضا میرآقا(پرکاشن و ترمپت)، سهراب رمضانزاده(درامز)، بهنام رهنما(گیتار الکتریک و آکوستیک)، رامبد رافت(گیتار باس)، مه سیما فلاحی(فلوت)، محمد امین واحدی، موژان میرزایی، سیناکلوت فرشاد دهنوی، مهرنوش جوادزاده، سارا نادری(ویولن)، کوروش کشاورز، هستی حامد سپاسی(ویولنسل) اعضای گروه ارکستر حامی را در این اجرا تشکیل می‌دادند.

در ادامه تصاویری از این کنسرت را مشاهده می‌نمایید.

عکاس : حسین آریان راد

« 1 از 2 »

انتهای خبر /

Leave a Reply

Your email address will not be published.