موسیقی ایده آل : امیر قهرمانی با نام هنری 《بیداد》متولد ۵ اردیبهشت ماه ۱۳۶۸ در تهران است.

وی از کودکی آموزش موسیقی را آغاز کرد تا بتواند اکنون به عنوان یک موزیسین موفق خود را معرفی کند.

_”بیداد” خواننده و آهنگساز است و تاکنون آهنگ سازی قطعات زیادی را انجام داده است.
-سبک خواندن “بیداد” یک سبک متفاوت و به تعبیری جدید است که به دستگاه های موسیقی ایرانی آسیب نمی زند بلکه می تواند گوش شنونده را برای بیشتر شنیده شدن ترغیب کند.

_”بیداد” خواننده ای نیست که خود را محدود به یک سبک و یا فضای خاص کند،بلکه او تلفیقی از سبک های مختلف موسیقی را برای مخاطب در اثر خود بوجود می آورد.
که این خود از نکات مثبت کارهای این خواننده است.

_حال امروز ۲۶ اسفندماه ۱۳۹۵ اثر جدید “بیداد” را خواهید شنید.
-قطعه ی (مجنون) که ترانه ی آن به قلم ‘احمد امیرخلیلی’ نوشته شده و ‘سیاوش رحمانی’ تنظیم آن را برعهده داشته عصر امروز به تهیه کنندگی ‘حمید خسروبیگی’ منتشر می شود.
-گفتنی است که این قطعه به احترام شهدای جزیره مجنون ساخته شده و اثری است که برای نخستین بار در برنامه تلویزیونی ‘فرمول یک’ با تهیه کنندگی و اجرای ‘علی ضیا’ رونمایی و اجرا خواهد شد.

_علی ضیا نیز اعلام کرده است که از این پس همکاری های متعددی با “بیداد” انجام خواهد داد و مخاطبان شاهد برنامه ای متفاوت خواهند بود.

_’حمید خسروبیگی’  اعلام کرد:(نخستین آلبوم “بیداد” اوایل سال ۹۶ روانه بازار موسیقی خواهد شد و در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.
این آلبوم فضاهای مختلف موسیقی را در بر میگیرد و مجموعه ای است که در آن با نوازنده ها و هنرمندان به نامی همکاری کرده ایم.)

_وی همچنین در ارتباط با فعالیت های دیگر این خواننده اعلام کرد:(پس از تولید آلبوم،تور کنسرت های “بیداد” را آغاز خواهیم کرد و در مورد دیگر فعالیت ها و همکاری های “بیداد” از طرف ما، برنامه ها و خبرهای هیجان انگیزی وجود دارد که به زودی در اختیار دوستداران قرار می دهیم.)

_”بیداد” پس از سال ها فعالیت در عرصه ی موسیقی،امروز قدم در راه جدیدی گذاشته است.
راهی که قطعاً می تواند آن را با موفقیت پشت سر بگذارد و جایگاه متفاوتی برای خود ایجاد کند.
-قطعه ی (مجنون) را امروز از تمامی سایت های معتبر موسیقی خواهید شنید.

دریافت قطعه ی مجنون با صدای بیداد

Leave a Reply

Your email address will not be published.