موسیقی ایده آل : کنسرت گروه موسیقی بدرام شامگاه پنج شنبه ۳۱ خرداد ماه در سالن برج آزادی تهران برگزار شد و با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبین مواجه شد .

گروه بدرام از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرده است. بدرام به معنای آراسته و نیکو و همچنین به معنای سرکش و بدلگام است. در حال حاضر تمام آثار گروه بدرام به صورت بی کلام بوده و تک نوازی گیتار الکتریک در فضاسازی خاص موسیقی ایرانی در این آثار غالب است.

می توان منبع الهام چنین آثاری را به نوازنده های مشهور مانند فرزاد گلپایگانی، حسین علیزاده، محمدرضا لطفی، اینگوی مالمستین، جو ستریانی، استیو وای و گروه دریم تیاتر و مگادث ارجاع داد.

اعضای گروه موسیقی بدرام عبارت اند از : سرپرست گروه و گیتار لید : محمد شیخ قاسمی ، گیتار الکتریک: مسیح مقدم‌فر ، کیبورد: سعید رضا پیرصالح ، گیتاربیس: میلاد دودانگه و درامز: شهریار شافعی . این گروه مجموعه ۱۳ قطعه در این کنسرت اجرا کردند که بخش عظیمی از آن از ساخته های خود گروه و تعدادی از قطعات نیز از ساخته های گروه های بزرگ موسیقی راک جهان بود.

این گروه قطعاتی همچون Desert Heart، Chaos In East ، Harvest،۴۴ Minutes،Assault،Cowboys From Hell،Ancient Temple،Sand Storm،Mirage و Explosion را اجرا کردند که با استقبال بسیار خوبی از سوی حاضرین مواجه شد.

لازم به ذکر است که بدرام مشغول به کار روی اولین آلبوم خود است و امیدوار است به زودی این آلبوم منتشر شود. به احتمال فراوان این گروه بار دیگر در شهریور ماه به روی صحنه خواهد رفت.

در ادامه تصاویری از این کنسرت را مشاهده می نمایید.

انتهای خبر / 

Leave a Reply

Your email address will not be published.