موسیقی ایده آل : امیر تاجیک خواننده باسابقه موسیقی پاپ کشور که اخیراً بار دیگر در حوزه موسیقی فعال شده، از مخاطبینش خواست تا ویدئویی از لب‌خوانی خود روی قطعاتی از او را ارسال کرده و علاوه بر حضور در ویدئوی نهایی، هدیه دریافت کنند.

«مهرداد جهانتاب»، تهیه‌کننده این خواننده با اعلام این فراخوان گفت: «با توجه به فراگیر شدن دابسمش در فضای مجازی، تصمیم به انتشار این فراخوان گرفتیم. به ۲۰ نفر از کسانی که در این فراخوان شرکت کرده و کلیپ‌های تصویری خود از لب‌خوانی قطعات «تو هم تأیید کن»، «دلم از راه پره» یا «تمام می‌شوم شبی» (تیتراژ برنامه دید در شب) را برای ما ارسال کنند از سوی موسسه «ارمغان طلایی» به قید قرعه یک نیم‌سکه بهار آزادی تقدیم خواهد شد و این افراد هدیه خود را از دست «امیر تاجیک» دریافت خواهند کرد. علاقه‌مندان کلیپ‌های خود را به آیدی تلگرام AmirTajikVideo ارسال کنند.»

تاجیک که به تازگی در آلمان کنسرتی برگزار کرده، به زودی تور کنسرت‌های خود در ایران را آغاز خواهد کرد. قطعات «دنیای دیگه» و «انتظار» و نیز نماهنگ «فاتحان فردا» که به مناسبت روز ملی فناوری هسته‌ای منتشر شد، آخرین آثار منتشر شده از خواننده «زیر آسمون شهر» هستند.

انتهای خبر / منبع اختصاصی موسیقی ایده آل

Leave a Reply

Your email address will not be published.