موسیقی ایده آل: زهره ابوالقاسم_ روز پنج شنبه ۳۱ تیرماه ۹۵ در فروشگاه بهتوون از آلبوم (جایی برای همیشه) که نخستین آلبوم گروه (سه نقطه) می باشد رو نمایی شد این آلبوم که ۱۰ قطعه موسیقی به نام های ( تو-دیوار-صورت های سرد-مثل برگ-دور شو-همسایه من-جایی برای همیشه-جاذبه-پژواک و دوباره) را دربردارد. اعضای گروه پنج نفره (سه نقطه) کیان شمس(گیتار الکتریک) آرش رستمی (خواننده و گیتار اکوستیک) سروش اعتصامی (گیتار الکتریک) آریا ضمیری (درامز) و عطا تاسه (گیتار بیس) نام دارند کسانی که
(جایی برای همیشه) را متولد کردند.

در ادامه مصاحبه موسیقی ایده آل با گروه (سه نقطه) را می خوانیم.
-گروه (سه نقطه) چطور تشکیل شد؟ این پنج نفر چطور با هم یک گروه شدند؟

کیان شمس:اواسط سال ۱۳۹۱ بنده با آرش رستمی که خواننده هستند آشنا شدم و بعدها سروش اعتصامی، آریا ضمیری و عطا تاسه به ما اضافه شدند و گروه (سه نقطه) شکل گرفت.
-این آَشنایی و جمع شدن گروهی اتفاقی بود یا از قبل با هم آشنایی داشتید؟
کیان شمس: من از قبل با آرش رستمی آشنایی داشتم و تقریبا اتفاقی با هم آشنا شدیم و بعد از طریق آرش رستمی با سروش اعتصامی آشنا شدیم و بعد به دنبال درامز و گیتار بیس حرفه ای گشتیم و اینطور شد که آریا ضمیری و عطا تاسه هم به ما اضافه شدند و شروع کردیم به صورت جمعی با هم ساز زدن و بعد شروع کردیم به آهنگ سازی و ضبظ و به طور کلی پروسه البوم (جایی برای همیشه) یک سال و نیم تا دو سال طول کشید.
-تا به امروز گروه (سه نقطه) از سمت هنرمندان دیگر حمایت شده یا به عبارت دیگر دلگرمی از سمت جامعه هنری داشتید یا خیر؟
کیان شمس: واقعا تا به امروز از جامعه هنری ما هیچ حمایتی ندیدیم ولی یه خانواده خیلی مهربان به نام خانواده (دکتر رکنی) تو شهر شیراز به ما جا و مکان برای تمرین داد و ما در انجا توانستیم در انجا دور هم جمع شویم و به صورت گروهی کار کنیم تمرین کنیم و ساز بزنیم و خب آلبوم (جایی برای همیشه) در شیراز ساخته شد و ضبط شد.
-درباره( کنسرت) گروه سه نقطه میشه توضیح بدید؟
آرش رستمی: بیست و نهم شهریور ماه اجرای همین آلبوم که ده قطعه موسیقی را در بردارد به همراه اجرای چند تا قطعه تازه از البوم دوم گروه را در فرهنگسرای نیاوران خواهیم داشت.
-برنامه بعدی گروه (سه نقطه) بعد از رونمایی آلبوم و کنسرت فرهنگسرای نیاوران چه خواهد بود؟
کیان شمس: بلافصله بعد از اولین کنسرت رسمیمون شروع به ضبط قطعات جدید برای آلبوم دوممون خواهیم کرد.
-برای مجوز و نشر آلبوم به مشکل خاصی بر نخوردید؟
آرش رستمی و کیان افشار: ما برای مجوز گرفتن اصلا درگیر مسائل و مشکلات خاصی نشدیم و تنها مسئله ای که برای گروه ما پیش امد کنسل شدن اجرای خیریه برای موسسه (محک) بود که مجوز اجرا داشتیم ولی به دلیل تعمیرات سالن اجرای گروه ما هم کنسل شد.

 

در ادامه گزارش تصویری از مراسم رونمایی از آلبوم (جایی برای همیشه) را از نگاه دوربین (گلشن قربانیان) خواهیم دید:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 

انتهای خبر/منبع:موسیقی ایده آل

Leave a Reply

Your email address will not be published.