موسیقی ایده آل : با اجرای برادران عدل پرور (آرس و مسیح) سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر رسما فعالیت خود را آغاز کرد . این کنسرت با استقبال خوبی از سوی مخاطبین و هنردوستان مواجه شده بود و آرش و مسیح توانستند شروعی پرهیجان را برای جشنواره موسیقی فجر رقم بزنند.

در ابتدا آرش به حاضران در سالن سلام کرد و گفت: خیلی خوش آمدید، امیدوارم امشب به همگی خوش بگذرد. ما شما را از صمیم قلب دوست داریم.

در ادامه این ۲ برادر قطعه «بعد از تو» را خواندند و سپس مسیح عدل‌پرور به تنهایی آهنگ «نرو» را اجرا کرد.

بعد از این آهنگ آرش و مسیح به سراغ قطعه «انگاری داری میری» رفتند.

«خودتو برسون»، «تو که نیستی پیشم»، «خواب خوب» نام آهنگ‌های بعدی این ۲ برادر بود که در سالن میلاد خواندند.

در ادامه آرش عدل‌پرور گفت: از همه شما عزیزان تشکر می‌کنم که به افتتاحیه جشنواره موسیقی فجر آمدید. همچنین می‌خواهم از تهیه‌کنندگان عزیزمان میلاد ماهان و سعید سرافراز تشکر کنم که به ما کمک کردند که در این مسیر قدم برداریم و امشب شا عزیزان را ببینیم.

آهنگ «ماه عسل» و «گلی» انتخاب بعدی آرش و مسیح بود که با استقبال حاضران در سالن مواجه شد. «غوغا می‌کنم» نیز آهنگ بعدی این ۲ برادر بود.

در ادامه آرش عدل‌پرور گفت: خبر بسیار خوبی برای همه دارم که در هفته بعد در پیج اینستاگرامم منتشر می‌کنم و تا آن موقع منتظر باشید.

سپس آرش و مسیح به سراغ آهنگ‌های «لیلا»، «دمت گرم»، «صد ریشتری» رفتند.

در ادامه آرش گفت: از تک تک شما بابت رکورد بیشترین اجراهای داخل و خارج از کشور در سالی که گذشت و رکورد پربازدیدترین آهنگ برای آهنگ «دریا» تشکر می‌کنم. بین تمام کارهایی که ساختیم دلم می‌خواهد همانقدر که «دریا» به دلتان نشست همانقدر با ما همراهی کنید و سپس آهنگ «دریا» را خواندند.

آهنگ‌های «نمیرم»، «چه قشنگ»، «بیا بازم» سه آهنگ پایانی آرش و مسیح عدل‌پور بود که در سالن میلاد اجرا شد.

در پایان آرش گفت: خیلی ممنون که تشریف آوردید. به لطف شما آخرین اجرای سال ۹۸ برای ۱۷ اسفند است.

تصاویری از این اجرا را در ادامه مشاهده می‌نمایید.

عکاس : حسین آریان راد

انتهای خبر/

Leave a Reply

Your email address will not be published.